Buluşma

Ynt: Buluşma

05/13/2011 11:12:00

Daha önceki başlıkta yazmıştım malesef hafta sonları babayla beraber olduğumuz için katılamıyoruz..Aslında Babayı cumartesileri çalışmaya yollasak süper olur:))..

Bu arada sen kısır çay dedikçe iyice elem sarıyor beni:))
Çocuklar için düşündüğün oyun programı harika..Kısaca iç çekip duruyoruz pc başında:))Kısmet ne yapalım.. 

Gerçekten Emeğine sağlık uğraşıyosun..

İnşallah bizde bir gün sizlerle tanışma fırsatı buluruz...

05/13/2011 11:25:00

Revve oyun grubu zaten 2-3 saatlik bir olay o kadar ayrı kalmaktan ne olur ki? çocukların gelişimi için yetişkinlerle değil yaşıtlarıyla vakit geçirmeleri çok daha önemli bence.

Ayrıca bizim baba onsuz program yapınca çok seviniyor o da kendi arkadaşlarıyla buluşuyor yada kafa dinliyor :)) Mesela bizi Dileğin evine bırakınca Piyer Lotiye çıkıp çay bahçesinde kitap dergi okumanın hayallerini kuruyor :)) işimiz bitincede gelip alacak.

05/13/2011 11:31:00

Kızlar süper fikirler oluşturmuşsunuz. 15 günde bir toplanma fikri uygulanabilirlik acısından daha mantıklı. Nihal'in dediği gibi bir avrupa bir anadolu yakası da süper.

Nadex için ben erenköyden geliyorum fakat biz sabah erken cıkacagız.

Nihal blogda okumuştum gidilecek yerler arasında Turkuazoo – Forum Outlet. Biz yarın saba gidecegiz. Sen gittigi için soruyorum tahminen orada gecirilecek zaman konusunda bilgi verirmisin.

05/13/2011 11:34:00

Nihal çok haklısın ama hafta içi ayrılığının acısını hafta sonu çıkarmak istiyor..Onun için diğer aktiviteleri ben elimden geldiğince hafta içleri yapmaya çalışıyorum..Hafta sonu baba-kız beraber takılmaktan acayip mutlular..Kimbilir belki bir müddet sonra düzenimiz değişir :))

05/13/2011 11:38:00

Egeada, çocukların ortama olan ilgileriyle orantılı olarak bence 1- 1,5 saat durabilirsiniz çok çok büyük bir yer değil zaten, çocukların ne kadar ilgileneceği veya sıkılıp sıkılmayacakları da önemli haftasonları dalgıçlar gösteri yapıyor saati denk gelirse izleyebilirsiniz bizimki hiç yerinde durmadığından biz çok uzun takılmadık sanırım 1 saat gibi bir sürede çıkmıştık.

05/13/2011 12:00:00

Arkadaşlar oyunevi ile ilgili yanlış anlaşılma olmasın. 12:00-15:00 saatlerinde ya da sabahtan 10.00-13.00 saatlerinde oyun grubuna ikinci katı ayırıyorlar. Günlük ücret 20 TL.
Cumartesi için de dediğim gibi 5 kişi olursak okulu açabileceklerini söylediler.

Ben pazartesileri 12:00-15:00 grubuna devam ediyorum. Cuma günleri de yapmaya başlıyacaklardı.

Benim için özür beyân eden arkadaşlara teşekkürler, ama nasipten ötesi olmaz. :)
 Ben çok istemiştim ama elde olmayan sorunlar olabiliyor.
 Sağlığımız yerinde olsun da bir sonrakine keyifle katılırız İnşallah :)

Yarın ki buluşmayı gerçekleştirin, sonrasında hafta içi haftasonu çoğunluğa göre yeni randevuyu belirleriz. Hepinizi ve özellikle bebişleri yanaklarından öpüyorum :)

05/13/2011 12:07:00

Resimleri bekliyoruuz. Mayıs sonunda buluşma olursa da keyifle katılırız :)

05/13/2011 12:09:00

Nadex genede uygun 20 tl, sonuçta oyun yerine götürüyorum ben saatine 15 veriyorum burda bir salonda sadece bizim çocuklar olacak bence süper.

Benim daha önceki oyun grubu denemelerim genelde insanlar evlerini açmak istemediğinden başarısız oldu (ki benim hiç öyle bir sorunum yoktur herkesin başımın üstünde yeri vardır evimde bir sürü bebe olsun çok sevinirim) ama gördüğüm böyle bir kanı var. bu okulda çocuklar oynar biz sohbet ederiz ve kişi başı 20 veririz yani çok güzel bence.

05/13/2011 12:29:00

Bende geliyorum arkadaşlar sizlerle tanışmayı çok istiyoruz oğluşum ve ben.

05/13/2011 12:30:00

Oyun grubu fikri de gayet güzel bence. Oyun ablası da oluyorsa bizde biraz kafa dinleriz :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2 ve 3 yaş bebekleri olan İstanbullu anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...