Buluşma

Ynt: Buluşma

05/13/2011 12:30:00

ne güzl kalabalık olucaz ardama bayram var :)

ama hepsi büyük bi ufaklık benmki olucak galiba ..

05/13/2011 12:31:00

Bişey olmaz ayak uydurur senin oğlan.
Poyrazın en ama en sevdiği arkadaşı 9 yaşında :)))

05/13/2011 12:35:00

Aslı  o kadar ufak değil bence. Yürüyebiliyorsa herşeye ayak uydurur merak etme. :)

05/13/2011 12:41:00

yok yok çok seviyo yanlış anlaşılmasın bayılıyo oyun oynasın koşsun bilhassa coukları :)

ama dilek ve deryayla birleştik onlarınkiler yaşıt tabi kendi hallerine daldılar unuttular benmkini :))

yoksa ufak değil tabi oynasın alışsın öğrensin arkadaşlarla vakit geçirmeyi

05/13/2011 12:44:00

Şişşşşttt bi gittim doldurmuşsunuz benim gitmemi bekliyodunuz dimi.

NAdexçim ya valla gelemni ne kadar istiyordum keşke gelebilseydin çok üzüldüm.

Bu arada aslıcım Yağızı unutyorson en küçükleri o :))))Ben yanlız kalmasın diye onada oyun arkadaşı ayarladım

Bu arada bizim burada gelişim uzmanı stajer bri kzıcağız var ondan istedim gelir misin diye yarın sevgilisi ile buluşacakmış biz oyun ablası olacağız napaalım

Ayrıca palyonço getirmeyi düşünmüştüm dün akşam gittimgörüşmeye ajansla bir tane geldi kıyafetli amannınn Oğuz ne kğraşmayu anlatamam önceleri hiç korkmuyordu ne oldu anlamadım valla sakinleştiremedim çocuğu o yüzden dedim bizim bebelerde korkarsa hiç uğraşmayayım

05/13/2011 12:45:00

aslı :)))) unutmak demede hırpalama de bence Oğuz sürekli ititrrip kaktırıp durdu yavrumu ya ama sizin evde daha iyiydi :)))

05/13/2011 12:47:00

Ama bu iş tutarsa ki çok  istiyorum tutmasını çok keyifli olacak.Bende ayrıca evimde misafir ağırlamayı çok severim nihal evim hiç boş kalmaz

05/13/2011 12:50:00

hırpalamadı kıss o kadar abartma iki kere falan itti düştü :)olacak okadar alışcak benmkide ama garibim daha bi kaç ayı var ..ama yalan değil onlarda haklı iki kafadar daha iyi anlaştı haklı olarak  

sen neler düşünüyosun öle bitanem..ben 13,00 gibi sende olurum öpüyorum giremiyebilirm bu saatten sonra :)))kaçarım gene ama 

05/13/2011 13:00:00

Tamam kuzucum ardamı öp mucks

05/13/2011 13:02:00

Dilek abartma ya ne palyaçosu :)) alemsin valla ayrıca Poyrazda biraz korkuyo palyaçolardan pek sevmiyo,  çocuklar birbiriyle oynasın yeter bence.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2 ve 3 yaş bebekleri olan İstanbullu anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...