Buluşma

Ynt: Buluşma

05/13/2011 14:22:00

İrem'in de en büyük korkusu palyaço :D

05/13/2011 16:40:00

Palyaçodan hoşlanan çocuk var mı? Ben hiç rastlamadım :)
Hayvan kıyafetleri giyen eğlendirici figürler daha sıcak ve çocukların daha çok ilgisini çekiyor.
Bensel bakış açımdır :)

05/13/2011 16:48:00

Abarttım biraz sanırım Nihal süprizim olacaktı o benim:(((( sonra kıza gittim :((((( Bu arada nadex gel bacım ya seni getirecek birileri yokmu eşin ain kardeşin kuzenin filan kimse çıkmadı sana baksana

Bu arada nihal son yazdığın yazı izlememde görnüyor blog listemden tıkladığımda giremiyorum böyle bir site yok diyor ama biröncekini açıyorum

Bugün doktor konrtolümüz vardı zımba gibiyiz çok şükür hepimiz Oğuzun astım derecesi arttığından bir hafta daha okula gidemeyecek.

He bide kızlar hasta değil dimi bebişler yanlış anlamayn beni diğer bebişler içinde söylüyorum çok kötü hastalıkla uğraşmak

Bu arada beni tanımayanlara bende kronik öksürük var bilenler bilir aslı derya bona ekim 2010 grubu sorabilirsiniz  bulaşıcı değil  yanlış düşünmeyin yani

neyse ben kaçar oğuz doktorculuk oynamAK istiyor öplarım üyorum can

05/13/2011 18:02:00

bella mrb.eğer çok geç olmadı ise ve çok kalabalık olmadıiseniz bizde gelmek istiyoruz.adresi mail atabilirmisin. üsküdar(bulgurlu)dan geleceğiz. sen açık adresi yazarsan buluruz inş.

05/13/2011 18:32:00

Eminecim hemen mesaj atıyorum kuzum geç kalmadın :))))

05/14/2011 15:33:00

ee buluşma hala bitmedi mi ? :) Meraktayız nasıl geçti? :)

05/14/2011 18:28:00

süperdiiii:)dilekcim herşey  için teşekkür ederimmm

05/14/2011 20:09:00

Evet Dilek gerçekten herşey için çok teşekkürler evi talan etti çocuklar resmen :) resimler pek yakındaaa :)

05/14/2011 20:29:00

Arkadaşlar çok teşekkür ederim evimi şenlendirdiniz.Uzun bir aradan sonra ilk defa evimde bu kadar çocuk ve bu kadar yüreği güzel anne ağırlamak beni çok mutlu etti.

Nihalcim ve aslıcım getirdiğiniz mamaların kapları bende kaldı bidahiki buluşmada getiririm.

Çok güzel bir günde anneler üşenemiş güzel mamalar hazırlmaış.Nihal geç geldi gelmeyecek diye hayıflanırken hammendi gelmişken bir minaatürk yapayım demiş öyle geldi.Gezgin arkadaşım benim.

Günümüz çok güzel geçti oğuzla maya konuşarak anlaşabilen tek bebeklerimizdi.Diğerleri ile beden dili ile anlaştılar.Valla bu çocuklara hayran kalıyorum birbirlerini anlamak için illa konuşmaya gerek olmadığını gösteriyorlar.

Benim fovori bebeklerim ikizler ada ve egeydi.İkiz olupta bu kadar zıt karakter olabileceğini  tahmin etmemiştim.Ben tüm ikizler bizim gibidir diyordum:))))

Nihalcim seni sanki kırk yıldır tanıyor gibiydim sanırım blogunu hatim etmemden kaynaklı.

Annecim bebcikleri ilegeldi biri karnında biri kucağında haylaz Onurcuk Oğuzda dahil herkesi bir sopadan geçirdi.:)))

Fulyalı Aslı ve maya bize çok güzel mamalar yapmışlar akşamda hapur hupur mideye indridik.Aslıcım söyleyemedim ama saçlarına ve duruşuna bayıldım tatlım

Eminede çok tatlı bir hatundu.Onur sürekli bisiklete binmek istiyor ama ya ege ye karem ya ardaya kaptırınca ağlayarak annesinin yanına koşuyordu.:)))

Deryacım ve ASlıcım canlarım birtanesiniz beni kırmadınız geldiniz.Evimi şenlendirdiniz.KErem ile Oğuz karşılaştıklarında öpüştüler bir daha birbirlerinin yüzüne bakmadılar.Aslım canım bana börecik yaptı sevdim diye o güzel elleri ile

Arkadaşlar getirdiğiniz mamalar için teşekkür ederim.Bir kutuda ekler çıktı bayılırım.İyiki sonradan gördüm kendi başıma yedim gitti rjim:)))))) Ayy ne arsızım:))))Kim getirdiyse teşekkürler

Unutuuğum yoktur inşallah hepinizi çok sevdim bidahiki buluşma karşıda çok çok öpüyorum

05/14/2011 20:31:00

Miniksevdayı unuttum ya allahım ne deliyim ilk gelen ve en son giden canımarkadaşım banahazırlanmamda ve ortalığı toplamamda çok yardımcı oldu.Sayesinde dokuz olmadan ortalığı toparladım.

Bu arada kızlar valla ikinci buluşmayıda bizim evde yapabiliriz ben bayıldım çünkü.Gerçi oyunlar tam istediğim gibi olmadı ama mutlaka diğer buluşmalarda hepsini oturtup oyuna katacağım

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2 ve 3 yaş bebekleri olan İstanbullu anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...