Buluşma

Ynt: Buluşma

05/14/2011 21:25:00

Gerçekten güzel bir gündü. Sizleri tanıdıgıma çok mutlu oldum. Dilek'çigim bizleri evinde agırladıgın ve güler yüzün için çok teşekkür ediyorum. Tekrar görüşmek umuduyla herkese selamlar.

05/14/2011 21:42:00

Yaw kuzular ben destan yazdım siz bircümlecikle kaytarmışsınız insan bi günün özetini çıkarır dimi.:))))

Kızlar sizde iyiki geldiniz evimi şenlendirdiniz birdahiki buluşma arası uzamasın inşallah.

05/14/2011 22:22:00

Lelalll bacımda üye olmuş kızlar işte size bahsettiğim arkadaştan öte dostlarımdan bitanesi oyun grubu ile başladık canciğer kuzu sarması olduk.Ama bu aralar çok yoğun birsürü nişan v.sişlerle uğraşıyorlar :(((((((((((((

05/15/2011 03:12:00

ayyy süpersiniz. Valla bütün gün aklım sizdeydi. Misafir vardı ama ben ara ara laptop açıp bakıyordum belki birileri bişey yazmıştır diye :D Bizde kızlarla evimizde çoluk çocuk olsun baylırız. Hatta çocuklar ortalığı dağıttıkça, ayyy ne güzel mutlu oluyorlar bırakın oynasınlar diyen bir tipim :D Bundan sonraki buluşma bende ona göree :D hatta zamanını planlasak şimdiden herkes ona göre program yapar. ne dersiniz?

05/15/2011 05:25:00

İmgecim inan dağınıklık oluyor ama bizim ed oyuncak çokolduğu için oyuncak kalalaığı çok oldu yoksa tertop hemen hallediyorsun.En son misafrim 8.15'de gitti mesala ben 9'da işimi bitirmiştim.Öyle kirlenmiyor çok ortalık

Bidahi buluşma sendeyiz demekdışarıda buluşurz diyorduk ama benimiçin farketmez.Çok eğlendik inan.Keşke aramızda olsaydın

05/15/2011 07:06:00

dilekcim yazılarındaki kadar içten ve samimisin.herşey için çok tşk ederim.her nnekadar yolculuğumuz çok uzun sürsede hepinizle tanıştığıma çok memnun oldum. bizde beklriz cnm inş. grşmek üzere.resim çeken arkadaşlar resimleri mail atabilirmisiniz.dilek eklerde afiyet olsun:)) bol bl süt olsun.

05/15/2011 07:57:00

canım benm ne güzel şeyler yazmışsın :)benim için dün den bahsetmek gerekirse harika bir gündü ..senin missafir perverliğin gelen annelerin sıcaklığı ..sanki yıllardır arkadaşız da çocuklarımız buluştruduk gibi bir hal vardı bizde :)

böreklerimi sleyip durmuşun tatlım afiyet şeker olsun sana annelere..ayrıca öle okadar bahsedilcek bi marifet sergilemedim tatlım çorbada benm de ufak bir tuzum olmuş çok mu yani
ne yalan söleym çok yoruldum ama çok eğlendim o kadar çocuğu bir arada hiç görmedim ben :)))sayende bunuda gördüm hepsi ayrı güzl di yaa ...
eşime gösterdm resimlerii nasıl durdunuz siz o kdar saat dedi bir arada inanamadı kalabalığa çocuklara resmlerde de he bi aktif çocukalr biri orda biri başka yerde biz desen hep başlarında :))şaşkındı anlatırken babaları düşenemiyorum böle bi kalabalıkta :))
inşlallh gene buluşuruz ama evde ama dışarda bende arda da çok eğledik en güzeli de arda 8.30 da bayıldı ))eşimle 11.00 e kadar ilk defa başbaşa oturduk :))
dilek seni tanıdığıma cidden çok sevindim daha ilk bulşmada anlamıştım çok içten çok sıcak çok samimi :))3. buluşmamızdı dün hepten içim kaynadı sana hele o bebiklerine yağıza oğuzaaa :)
herşey için saol:)yeni tanıştığım annelere de çok selam ekledim herkesi güzl bir gündü devamını bekliyoruzzz:))

05/15/2011 11:54:00

Canımsın eminem valla iyiki son anda gelmeye karar verdin seni tanıdığıma çok memnun oldum.Uzak muzak işte noldu bizde gleceğiz :)))))))Demek eklerisel almıştın.:)))) İyiki ortaya koymamışsın hepsini hüpürdettim.:))))))

05/15/2011 11:55:00

Bu arada evet resimleri ya burada yada maille gönderirseniz sevinirim kızlar mucks

05/15/2011 12:03:00

Aslıcım canımsın bebeğem bilmukavele.Canım benimyoruldun dimi ee evsahipliği yaptın kuzm çok yardımcı oldun ondan ayy Yağızımı bile uyuttun sen daha ne isteyeyim.

Biz çok yakınız canım artık yazda geliyor siz tuzlaya taşınamdan sık sık görüşürüz artık.

Benim koca alışık olduğundan pek bişe demedi:))))Kuzu artık kaynamasaydı bari alla alla.Ayy aklıma ne geldi.Bana ilk geldiğiniz gün eşin seni kontrol etmişti ya:))) hay allahım ya.Bu erkekler anlamaz öle şeylerden:)))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2 ve 3 yaş bebekleri olan İstanbullu anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...