Buluşma

Ynt: Buluşma

05/16/2011 06:17:00

Huuu hatunlar resimler neredeeeeee huuuuuuuu neredesiniz yawwwwwww

05/16/2011 06:17:00

Ayşegülcüm gelmiş hoş gelmişşşşşşşş

05/16/2011 06:18:00

resmler hemen geliyo :)

05/16/2011 06:55:00

OOO ben bilgisayar başına dönene kadar mesajlar dolmuş:-) Dilekcim, bu organizasyonu başlattığın için ve güzel evsahipliğin için çok teşekkürler, herşey çok güzeldi. Evini dağıttık iyice, hiç sesin çııkmadı:-) Çok güzel vakit geçirdik, sizlerle yüzyüze tanışmak, sohbet etmek keyifliydi. Bu kadar çok çocuk olunca, annelerle iki çift laf edecek zaman olabiliyormuş, onu farkettim:-) Daha uzun kalmayı planlıyorduk, ama beklenmeyen nedenlerden erken dönmek zorunda kaldık, umarım bir dahakinde daha uzun vakit geçirebiliriz sizlerle. Havalar güzelleşti sonunda, şöyle çayır çimen yapalım, kuzular açık havada koşuştursunlar, toprak kum oynasınlar:-)

05/16/2011 06:55:00

OOO ben bilgisayar başına dönene kadar mesajlar dolmuş:-) Dilekcim, bu organizasyonu başlattığın için ve güzel evsahipliğin için çok teşekkürler, herşey çok güzeldi. Evini dağıttık iyice, hiç sesin çııkmadı:-) Çok güzel vakit geçirdik, sizlerle yüzyüze tanışmak, sohbet etmek keyifliydi. Bu kadar çok çocuk olunca, annelerle iki çift laf edecek zaman olabiliyormuş, onu farkettim:-) Daha uzun kalmayı planlıyorduk, ama beklenmeyen nedenlerden erken dönmek zorunda kaldık, umarım bir dahakinde daha uzun vakit geçirebiliriz sizlerle. Havalar güzelleşti sonunda, şöyle çayır çimen yapalım, kuzular açık havada koşuştursunlar, toprak kum oynasınlar:-)

05/16/2011 08:40:00

Herkese iyi haftalar...
Eee resimlerin devamı yok muu :)
imza meraklı imgee :D

05/16/2011 12:26:00

Kızlar ben çok az çekebildim çünkü Yiğitin başından ayrılamadım hiç. Evdeki bilgisayarımda akşam eklerim.

05/16/2011 12:44:00

Aslıcım sesim neden çıksın tatlım en sevdiğim şey çocukların briarada olması ve koşturması.İyi sende geldin ve güzel kızın Mayayı ve seni tanıma fırsatımız oldu.Dediğini yapalım canım bu organizasyonlar hiiççç bitmesinnn.

05/16/2011 12:45:00

İmgecim aslı güncelllemelerinde birkaç foto koymuş istersenlistene ekle görebilirsin

05/16/2011 12:47:00

sen nerdesinn dilekciimm yaaa :)artık hiç göremiyorumm seni burda bilgisayar işi hala düzelmedi mi yağız mı fısat vermiyo ki buna inanmam :)))

maşalh kuzumaaa maşllh aman nzar değmesinn :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2 ve 3 yaş bebekleri olan İstanbullu anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...