Buluşma

Ynt: Buluşma

05/17/2011 15:57:00

3 GÜNLÜK OLSA DAHA İYİ OLUR. AMA İYİ BİR YER OLSUN DİLEKÇİM. VAR MI TAVSİYEN.

05/17/2011 18:11:00

var canımda nasıl götüreceksin onu düşünüyorum. Biz uzun bir süre gittik MyGym Tarabya.İki aylık zorunlu 3 gün 3 saat sürüyor fiyatı en son iki aylığı 1.800TL'di

Yada Neşe Erberk'in programlarına bak istersen Beşiktaş ve Florya sana en yakın olanı onların daha uygun fiyatları ama mygym kalitesinde değil sadece oyuncaklarla oynuyorlar.

Çevrende oyun grubu kuran anaokulları varsa onlarla da temasa geçebilrsin.Zira söylediğim yerler sana çok uzak hamiş halinle zor olur

Söylediğim yerlere blogumdan bakabilirsin

05/17/2011 18:42:00

mygymde çok uçuyor ya oyun grubu için 900 neler yaptırıyorlar çok merak ettim?:S

05/17/2011 21:11:00

Canım evet çok pahalı maalesef ilk başta oturup günaydınlaşıyorlar. Bribirleri ile oyun oynuyorlar işte tül çıkartıyorlar tek tek çoucklara soruyorlar bununla ne yapalım diye sonra renkleri filan yani brişeyler öğretmeye çalışıyorlar.Sonra ısınma hapıarektleri ile spor yapıyorlar bitince aktivite odasına gidip aktivite yapıyorlar hergün değişiyor yaptıkları sonra yemek yiyorlar yemekleri bitince serbest oyuna geçiyorlar.En sonda oyuncaklarla yada kitaplarla bitiriyorlar dönüşümlüm olarak.Ben kardeş kıskaçlığı olmasın diye başluamıştık.

Gerçi şimdi yuvalarda ucuz değil ki imge 600+ yıllık kırtasiye masrafı 500 (250 birinci dönem 250 ikinci dönem) bride servis aynı fiyata geliyor hemen hemen

05/18/2011 11:45:00

Canım Dilekçim ne güzel anlatmışsın ayrıntılı bir biçimde. Mygym tam benim istediğim gibi biryer evet ama yolu uzak kalır bana haklısın. Neyse bakıcağız bir çaresine artık.

05/18/2011 16:03:00

Canımsın bitanem bugün sesini duymak iyi geldi.Bebişlerime iyi bak.

05/18/2011 19:29:00

mrb kuzum hastaboğazda itihaplanma olmuş.ateşi yüksekti hep.
ben girmeyeli yeni bir buluşma plalanmış, ve dilek deneyimlerini yazmış. gezilecek yer konusunda nihalin,kuzuların aktiviteleri içinde dileğin takipçileriyiz:)öğreneceğimiz çok şey var.

05/18/2011 21:58:00

amannınnn geçmiş olsun tatlım ya.Ne çok üzüldüm.Bizi yağızda hırıldıyor sesi değişti öksürüyor hastalıklar hiç bitmiyor.:(((((

Onur güçlü bir çocuk ama çabuk atlatır.Ne güzel ağlayan bir bebektir allahım.Bayılıyorum ağlayan bebeğe not:piskopat anne :))))

Yarın izinli olan analar kıpraşma yapalım mı ? Yağmur olacakmış.Avm buluşmasına ne dersiniz.

05/19/2011 03:00:00

geçmiş olsun :(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2 ve 3 yaş bebekleri olan İstanbullu anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...