Buluşma

Ynt: Buluşma

05/19/2011 05:04:00

sağol tatlım:( Daha kötüleşti hönk hönk öksürüyor şimdi offfff

05/20/2011 08:47:00

Hasta bebelere çok çok geçmiş olsun hepsi biran önce iyileşsin inşallah.

Dün Sapancadaydık öğlen çok güzel güneş açtı çıplak ayak ve tişörtlerle çimlerde top oynadık Poyraz , arkadaşı Güney ve abisi Erol çok eğlendiler , biz büyüklerde çok eğlendik tabii , resimleri yakında bloga koyarım.

Birgün trene doluşup hep beraber Sapancaya gitsek süper olur aslında :)

Yarın Hayvanat bahçesine gidecektik ama eşimin işi çıktı gidemiyoruz,
yarın öğleden sonra caddeye veya Caddebostan sahile gitmeyi düşünüyorum (hava güneşli olursa) katılmak isteyen anne olursa beni arasın buluşalım bebeler oynasın :)

05/20/2011 10:27:00

tşk ederiz.bende hastalandım ana-oğul birbirimize bakacağız artık.gece öksürük krizi tuttu oturup ağladık dilek.:)):)  yalnız  ağıtlar ogünkü gibi numara değil:(      size ii eğlenceler nihal.biz evde geçireceğiz .. senin önerdiğin nezahat gökyiğit botanik bahçesine gidecektik.bu hafta nasip değilmiş.

05/21/2011 03:07:00

Bende hasta oldum hapşırıyorum ve burnum akıyor :((((Ağlamasın öle o zaman üzülürüm kıyamam.Nihalim bizim işimiz var işimizz:)))))Kuzucan böyle değilde organizasyon yapsak.29'u herkeze uygun mu karşıda olacak.O dedğimiz yeri ayarlayalım.Gene pasta böreklerimizi getirebilir miyiz onuda öğrensenize mucks.

Birdesenin şu listeyi hep beraber uygulama fikri var aklımdaa:)))

29 Mayıs Suadiye de Dünya Meyvesuyu günü kutlamalarında buluşalım mı?

05/21/2011 18:52:00

29 Mayıs Pazar · 10:00 - 17:30
Yer Oluşturan Daha Fazla Bilgi
Herkese merhaba!

29 Mayıs Pazar günü, geçen sene ilki düzenlenen Dünya Meyve Suyu Günü'nün ikincisini düzenliyoruz.
Aileler ve çocuklar için unutulmaz bir gün hazırladık. Oyunlarımız ve şovlarımız tüm gün sürecek. Her yaştan çocuk için oyunlar ve atölyelerimiz var :)

Tamamı profesyonel eğitmenlerimiz ile çocuklar dans edecek, oyun hamurundan heykeller yapacak, graffiti sanatçıları ile çalışarak yaratıcılıklarını geliştirecek, ve akrobasi şovlarıyla eğlenecekler.

Bir sürprizimiz de resim atölyelerimizde. Çalışmalara katılan çocuklar daha sonra yaptıkları rengarenk ve birbirinden harika resimler ile resim yarışmamıza katılabilecekler!

Çocuklar eğlenirken sizin de keyifli saatler geçirmeniz için de etkinliklerimiz var tabii! 
Yoga atölyelerimizde geride bıraktığımız baharın tüm stres ve yorgunluğunu atarak yaza yepyeni bir başlangıç yapmak için enerji ve huzur depolayacaksınız.

29 Mayıs Pazar günü Suadiye sahilindedeki etkinlik alanımıza bekliyorum. Gözlerim sizi arayacak. Şimdiden heyecanlanıyorum bile!

Sevgiler, Meyve Adam :)

05/21/2011 19:06:00

http://www.facebook.com/meyve.adam?sk=wall

face'de paylaşmışlar. Güzel bir çalışma olacak gibi, bir birimizi tanımak için yakamıza kırmızı karanfil takar etkinliğe katılırız.  :)
  Bir taş ile iki kuş ne dersiniz?

05/21/2011 19:37:00

etkınlık yarın galıba?

05/21/2011 20:59:00

nadex biz hepimizi tanıyoruz kırmızı karanfili sen tak:)))Şaka bir yana süper bir fikir.Ücretli mi ücretsiz mi?
Biz iki türlüde geliriz farketmez.

Hadi listemizi yapalım

1-Nadex
2-Nihal
3-Derya

05/21/2011 21:00:00

Ben baktım 29 mayıs pazar diyor:))))) Heyyyooo duyanlar duymayanlara duyursun.Nadexx harika bir fikir.

05/22/2011 04:44:00

Bizde geliriiizzz :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2 ve 3 yaş bebekleri olan İstanbullu anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...