Buluşma

Ynt: Buluşma

05/23/2011 11:32:00

Dilekcim eşin olacak mı yanında? yoksa iki bıdıkla normal yollarla gelmek zorlar gibi... Gerçi sen biliyorsundur ne yapacağınıda :)

29 Mayıs Suadiye de Dünya Meyvesuyu günü kutlamaları

05/23/2011 13:53:00

Arkadaşlar işi garantiye almak ve süprizle karşılaşmamak için ben MEYED'i aradım.
 Otel Suadiye'nin karşısına düşen sahil boyunda panayır şeklinde bir düzenleme yapacaklarmış.
 Açık standlar halinde oyun hamuru, resim atölyesi, grafitti uygulamaları, kaykay ve dans gösterileri, meyve kostümlü elemanlar, ücretsiz meyvesuyu dağıtımı ve saat:10.00 da gelenler için çocuklara yönelik yoga öğretisi olacakmış.

Özetle sahil boyu gelişlerde panayır alanı görülecekmiş. Suadiye durağının 100 mt ilerisinde sahil alanı düzenlenecekmiş.

Nihal gelememene üzülüyorum :( ama sen gezilere devam et etkinlikler ve alanlar konusunda senin tecrübelerinden faydalanalım :)

Gelecekler azıklarını yanında getirsin derim güzel bir piknik havasını da sahilde yaşayabiliriz. :)

05/23/2011 16:26:00

KEndim geleceğim büyük bir ihtimal bebelerimi katacağım önüme ver elini suadiye.Ben artık onlarla birlikte gitmeye o kadar alıştım ki hiç bir yol zor gelmiyor bana.

Ben haritalı anlatımdan anlamıyorum nadexçim.Sen bana söle metrobüse yakın mı? Yada eminönüne geçip gemi ile gideriz.

Canım tamam ortak bir noktada buluşur gideriz.Ya Edirnekapı metrobüs yapacağız yada eminönü orada buluşuruz.

05/23/2011 16:28:00

nadexsim tarif etmiş tamamdır.

05/23/2011 18:02:00

Bella,
ne kadar yakın oturuyormuşuz meğer,ben de ilçe olarak Eyüp e bağlıyım
ve benim bu buluşmadan bugün haberim oldu
tanışmak isterdim
ama grup için büyük mü kalıyoruz?

05/23/2011 18:08:00

bende hep sizleri imrenerek takip ediyorum sadece:( gelmek istiyorum ama son haftalarım erken doğum tehlikem var maalesef:( 

inşallah ikinci bebişim biraz büyürde bizde katılırız sizlere;)

05/23/2011 18:19:00

Ebrucum gerçekten mi? Semt anneleride buluşuyoruz biz.Ne büyük kalması canım tabiki gelebilirsin.Daha iyi hem senin ki bizim minnakların öpretmeni olur.Gel kaçırma hatta beraber gidelim nedersin

05/23/2011 18:22:00

Duygucum ben son güne kadar fıldır fıldır gezdim.Son günforum istanbulda bride oğluşu yanıma alarak hemde :)))Yağız beş günlük olduktan sonrada attık dışarlara yine kendimizi:))

Ama sen dikkat et canım daha önümüzde uzun zamanlar var mutlaka görüşürüz.Nerede  doğum yapacaksın.Allah tez zamanda kurtarsın.

05/23/2011 19:46:00

ay ne güzel yazmışsın hayranım ben böyle gezen annelere:)) bende cesaret yok galiba nasıl olur naparım diye düşünmekten hiçbiryere çıkamıyorum:) 

birde normal doğumdu galiba seninkiler 5.gün çıktığına göre sezeryan deme sakın bayılırım şimdi:)))
benim son 3haftam kaldı erken gelmezse tabii.. yenibosnada oturuyorum safa hastanesinde doğum yapıcam kısmetse..

05/23/2011 21:02:00

Bellaaa,ben de sadece buluşmaları takip edebiliyorum,bayılıyorum senin şu 2 bebeyle gezme hallerine,ben tek çocukla çıkmaya cesaret edemiyorum,haaa bu arada bir tanesi de yolda tabii,
6,5 aylık hamileyim ben ama onu ekleyemedim cetvelime....
semt anneleri de bebeli mi geziyorsunuz?
eşim kızıyor zaten tek çıkamama durumlarıma,artık sana mı takılsam ben de??iyi olur valla.....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2 ve 3 yaş bebekleri olan İstanbullu anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...