Buluşma

Ynt: Buluşma

05/24/2011 05:01:00

miniğim süper olur sen oraları bilirsin. Evet annecim ve ebrucum buluşma yerimiz eminönü oradanda karşıya beraber geçeriz.Minikle buluşup nadexin tarifine göre verelini Suadiye

05/24/2011 05:06:00

Duygucum ne normal doğumu sezeryan ikiside.Ama ben hiç rahatsızlık duymadım ki durumdan bir saat geçmeden kalktım yataktan sadece sen şaşırmıyorsun doktorumuz bile şaşırıyor.İki günlükken sarılık testine gitmiştik iki hafta geçen arkadaşlar vardı  yürümeye bile zorlanıyorlardı.Ben iki günlük diyince çok şaşırdılar.:))))

Biraz cesaretini toplamak yetiyor inan çok kolay bir iki zorlanıyorsun ama sonra alışıyorsun ama ne yapacaksın büyüğünü yardım aldın mı pedegogtan yardımcın oalcak mı ??

05/24/2011 05:10:00

Ebrucum takıl bana hayatını yaşa .Buluşuyoruz tabi http://emrelerinmaceralari.blogspot.com/2011/05/nurturia-semt-anneleri-ve-bebekleri.html bak burdan görebilirsin:)))Senide bekleriz hayatım. MEsela bu cumartesi saat 10 ile 16 arası G.O.P okul öncesi çocuk etkinliği mevcut oraya gelebilirsen tanışırızda

Oyyy sendemi hamişsinnn tebrik ederimmm kzı erkkek 3 hamilimiz var gurupta

05/24/2011 05:10:00

Miniğim senin yazını yeni gördüm .Muckkkss

05/24/2011 10:11:00

maşallah ne güzel bende öyle 40gün yatmadım tabii ama en azından 10gün ikibüklüm yürüyordum:))

yok cnm pedagogdan yardım almadık ne yapacağımı hiç bilmiyorum doğunca yaşayarak görücez herşeyi:)) işin kötüsü yardımcı olacak kimse de olmayacak yanımda.. ama yinede olumsuz şeyleri aklıma getirmiyorum aksine öyle bir kuvvet varki sanki içimde herşeyi tek başıma hallederim diyorum hayırlısı bakalım:))) 

bakarsın bende 3günlük bebişi almış takılmışım sizlere:))

05/24/2011 12:37:00

minik öyle olmalı zira bellaların bineceği 3. araç olmuş olacak.... bella nadex yolu tarif etti zannedersem.bineceğin  otobüs numarasın falan biliyosun dimi.

05/24/2011 14:28:00

Evet canım tarif etti gelirken yazacağım bende.:)))

05/24/2011 14:30:00

duygucum bende aynı durumdaydım canım hala yardımcım yok.Şimdiden alıştırmaya bak derim ben.Çok zor oluyor ilk zamanlar ben sana pedegogun önerilerini yazacağım mesaj atacağım uygularsın.

Bakarsın olmadı sende dediğingibi takarsın slinge birini arabasına gezersin bzimle.Ama il iki ay çok zorr

05/24/2011 14:31:00

Miniğim anladıysan problem yok.Kadıköyde buluşacağız seninle dimi

05/24/2011 14:42:00

tşk ederim cnm:) mesajını bekliyorum..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2 ve 3 yaş bebekleri olan İstanbullu anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...