Buluşma

Ynt: Buluşma

05/26/2011 18:20:00

Biz karşıdan geleceğimiz için 12'yi bulur diyorum.İki bebekle geleceğim için uyanmaları doyurulmaları anca o saatlerde olur

05/26/2011 19:12:00

Aslı gelmek istememenin sebebi daha kötü olacağını düşünmenmi yoksa diğer bebelere geçirmemek mi? Eğer ikinci şıksa açık alanda yapılacak gezme sonuçta oraya hastasıda gelecek hasta olmayanıda pek problem olacağını sanmıyorum.Mayasız ve Aslısız gezme olmaz.Oğuz kimle sohbet edecek sonra:)))))

05/26/2011 19:14:00

Keremde hastaymış.Sanırım hemen hemen hepsinde bir kırgınlık var.Ama şunu söyleyeyim açık hava güneş bebelere iyi gelecke

05/26/2011 19:18:00

Dilekcim doğru diyorsun valla ben uzaktan gelecekleri hesap etmedim sorry

05/26/2011 21:15:00

bizde varız inş. iyileşirsek.biz başkalarına geçirme faslını atlattık 2 haftamız dolacak neredeyse.

05/27/2011 04:36:00

İmgecim iki çocuğuda unutma:))))eminecim zaten hastalığın geçme evresi ilk üçgün sonrasında birşey olmaz

05/27/2011 07:30:00

Akşamları internete giremiyorum genellikle, sabah işe gelince gördüm mesajları:-) Dilekcim, teşekkürler:-))) Maya'nınki soğuk algınlığı değil, gıda zehirlenmesi veya başka bir enfeksiyon. Karnının ağrıdığını söylüyordu bir önceki gün, günün sonunda epey bir kustu. Geceyi de sancılı geçirdik, bayağı ağrı yaptı galiba, kuzum rahat uyuyamadı. Tadı da yoktu o yüzden, yatalım dinlenelim modundaydı. Biraz daha iyi gibi bu sabah, Pazar'a toparlarsak geliriz, Oğuz ile birlikte kaldıkları yerden devam ederler haylazlığa:-))) 

05/27/2011 07:40:00

Uuuuuuuu canım çok geçmiş olsun.Çok üzüldüm.Bizde de oldu 23 nisanda önce Yağız sonra ben o kadar tahlil yapıldı çok şükür birşey çıkmadı.Ama kusmak allahım ne kötü birşey öyle.Hamileyken bile bukadar kötü olmamıştım.Minicik kuzularımız nasıl dayanıyor bilmiyorum.

Eğer bulaşıcıysa sende dikkat et canım heran senide yoklayabilir.Çok Çok geçmiş olsun

05/27/2011 08:48:00

Çok teşekkürler Dilekcim

05/28/2011 10:29:00

Kızlar başımıza kaza geldi oğuzun gözü çok kötü bir hafta boyunca korumaya aldık gözümüzü o yüzden yarınki programa üzelerek gelemeyeceğimi bildiriyorum.Havalarda endişe verici.Şimdi rüzgardan gözüne toz moz kaçar iltahap riskine girmek istemiyorum.

Oysaki nekadar çok heves etmiştim.Birdaha birşeyi kesinlikle çok istemeyeceğim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2 ve 3 yaş bebekleri olan İstanbullu anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...