Buluşma

Ynt: Buluşma

05/28/2011 10:58:00

ayyyy çok geçmiş olsun dilekcim
önemli bir şey yoktur inşaallah
çocuklar sağlıklı olsun da gerisi boş
yine gidersiniz inşaallah üzülme canım benim.... 

05/28/2011 11:30:00

Ebrucum çok fena güncelmdelememe resmini koydum. Gözü iyileşsin hem market hemde market çalışana dava açacağım.Gözünü kör ediyorlardı asklasın

05/28/2011 19:31:00

Dilek ciğim çok gecmiş olsun. Nasıl oldu? Markette demişsin. Yarın için bizde çok istemiştik ama gidebilecekmiyiz bilemiyorum. Bugün Ege yi tekrar doktora götürdük. Antibiyotik başlayacagız birtürlü atlatamadı. İnşallah tez zamanda görüşmek üzere canım.

05/29/2011 09:55:00

Geçmiş olsun canım evet market görevlisi nasıl hızlı eğildiyse boynundaki kart gözünün içine girdi resimde gördüğünden daha büyük bir alana yayaıldı kanama şimdi.Çok kötü oldu çok.

İnşallah canım bizşu göz işimizinden rahatlayalım iyi olacak inşallah

05/29/2011 15:09:00

Dilek internete şimdi girdim ve yeni gördüm çoook çok geçmiş olsun ne aksilik ya hemen iyileşir inşallah Oğuzun gözü.

Bu arada bugün buluşma oldumu?

05/29/2011 19:40:00

bugün biz buluşma yerinde idik.ama sadece dileğin tel nosu vardı.onu arar buluşuruz diye düşünmüştüm.son anda gördümkü gelemiyo.anneciğim ,minik,egeada,milford sizleri göremedim.imgeiremselin iaradı gözlerim.nadex in fotosunu gömediğim için onu bulmam imkansızlaştı. 2 saat takıldık.güzeldi.

05/29/2011 19:43:00

Aaaa emineden başka kimse buluşmaya gitmedi mi?

05/29/2011 19:44:00

Nihal beni arkadaşın aradı ben durumumu anlattım bundan sonraki buluşmalarda bulışuruz dedim artık.

05/29/2011 19:45:00

Eminceim valla süper senden başka kimse orada değilmiş sanırım ee anlatsana neler kaçırdık.Gözümüze bu olay gelemseydi bizde kesin oraydık:(((

05/29/2011 20:26:00

güzel bi etkinlik yapmışlar.çocuklar sahnede coştular,tepindiler:)). showlar vardı.daha büyük çocuklar oyun hamuru ile meyve adam yaptılar,duvar boyama vardı.bolca meyve suyu dağıtıyorlardı,tameğin hazır gıdasını dağıttılar,(yaprak sarma,lahana sarma,barbunya, imam bayıldı hepsinin tadına baktım:)
onurun çekimserliği üzerinde idi.piste çıkaramadım:( daha çok kucakta idi.
biran önce iyileşsnide oğuz buluşuruz yine.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2 ve 3 yaş bebekleri olan İstanbullu anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...