Buluşma

Ynt: Buluşma

05/30/2011 04:41:00

Günaydıın...
Ya çok istememe rağmen gidemedik bizde :( akşama yemeğe misafir geleceğini öğrenince hazırlıklarla uğraştım. Oğuz kuzuma tekrar tekrar çok geçmiş olsun.

05/30/2011 05:14:00

Tam biizm veletlere göreydi desene:((((((((((((((((((((( Teşekkürle kızlar

05/30/2011 06:31:00

Dilekcim, çok geçmiş olsun, şimdi girdim nurturia'ya güncellemelerinden gördüm Oğuz kuzuyu, kıyamam ona, çok üzüldüm. Hemen iyileşir inşallah da rahat eder.

05/30/2011 12:49:00

biz de gidenlerdendik ama ben kimseyi tanımadığımdan sdece etrafa bakınıp durdum. :)

Mekan güzeldi gösterilerde ama daha iyisini umuyordum. 12:30 da oradaydık. Duru Dicle önce pek ilgilenmedi daha çok park ve denizle ilgiliydi. Saat :15:00 de tekrar alana döndük bu sefer hamur ve boyama etkinliğine katıldık. Meğer 2,5 yaş çocuklarını almıyorlarmış :( Biz sormadan girdik etkinliğimizi yaptık.  Resimler konusunda birşey diyemeyeceğim.
    Ama Açık alanda tanışma veya belli bir yer belirtmeden buluşma tam olmuyor. Bu nedenle Anadolu yakası buluşmasını yineleyelim diyorum. 11 yada 18 haziran'da Libadiyedeki oyunevinde buluşalım mı?

05/30/2011 12:50:00

Merhabalar  Yiğit burada olmadığı için biz gelemedik maalesef çok yoğun da olduğum için haber veremedim. Bir dahaki buluşmayı kaçırmayız ama bütün bebişleri öpüyorum....

05/30/2011 13:13:00

Anadolu yakası buluşmasını tekrarlamamız gerekcek.Canım pazar günü yokmu.Aslıcım teşekkürler kuzumun gözü çok fena oldu

06/01/2011 10:35:00

Merhaba herkese,
Evet Anadolu yakasında yeni bir buluşma yapalım haftasonu için 2 etkinlik yazdım blogda

http://poyrazligunler.blogspot.com

Anne- Çocuk Festivali ve Palladiumda Masal Diyarı bunlardan birine katılmak isteyen olurmu? hep birlikte gidebiliriz isterseniz.

Nadex oyunevide uyar ama 18 haziran babalar günü değil mi? 11 haziranda polonezköyde kiraz festivaline gideceğiz hepiniz oraya gelsenize Polonezköy çayır çimen bebeler için süper ortam oluyor :)

06/01/2011 10:56:00

ayy 11 haziran polenezköy harikaymış benm ogün doğum günüm ne güzl ardam sizler :))

06/01/2011 11:15:00

Aaa Aslı süper gelsenize o zaman biz fırsat sitesinden almıştık Legend Hotel diye bir yere kahvaltıya gidiyoruz
http://www.legendhotelistanbul.com/

kahvaltı 26 yerine 13,5'a aldık biz 6 yetişkin ve 3 çocuk gidiyoruz sizlerde gelmek isterseniz oteli arayıp sorabiliriz fırsat almayanlar içinde aynı fiyatı veya en azından daha indirimli bir fiyattan yaparlarmı kahvaltıyı. Aslı senin içinde kahvaltıdan sonra pasta keseriz süper olur ya hadi toplansın herkes hep beraber gidelim.

Kahvaltıdan sonra Polonezköy meydanda Polonyadan gelen grup halk oyunları gösterisi yapıyormuş bol bol kiraz alırız nede olsa kiraz festivali.

06/01/2011 11:27:00

valla ben evde de dile getiriym

ne güzel şeyler düüşündün teşekkür ederim :)

olmadı açar sorarız otele bakalım aynı fiyattan  vercek mi 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2 ve 3 yaş bebekleri olan İstanbullu anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...