Buluşma

Ynt: Buluşma

05/10/2011 14:09:00

Dilek bende kek getireyim kendim yemem ama sizin için :) kilo vermeye çalışıyoruz ya ne keki ne pastası ühü ühü ühü
kısır yerim ama ona dayanamam
ben daha erkende gelebilirim canım 2 gibi gelirim bizimki uyanmış olursa.

05/10/2011 14:55:00

Bella canım bende oyun grubu aradım ama bulamadım. Şimdi böyle sizinle bir araya gelmek istedim. Ama istikrarlı olmak önemli. Çünkü faha önce böle bir kaç grupta yazıştım ama sonuç çıkmadı maalesef. Bİr araya gelemedik hiç.

05/10/2011 15:23:00

egeada ses veriyor. cumartesi geliyorlar. Ya ben çok sık giremiyorum. Bugun oyun grubuna gittik anca girebildim. Sanırım kek pasta derken biz bu işi börekli çörekli kabul gününe çevirecegiz galiba:)) bakalım bende birşeyler hazırlayacagım. iyi bir tanışma olmasını umut ederek görüşmek üzere diyorum.

05/10/2011 16:46:00

Kızlar fazla yormayın kendinizi.Zaten üç dört çeşit yeterde artar bile.Nİhalim bende rejime başladım o yüzden mamalara bende uzaktan iç çekeceğim :))))Bu arada erken gelebilir olamana sevindim çünkğ ne kadar çok erkengeçirirsek o akdar vakit geçirmeleri daha iyi olur.

Annecim merak etme ben bu konuda istikrarlıyım.Kurulmuş 2008 Kasım bebelerinden bri grubumz var .Artık grup demiyorum dostluk diyorum:)))) Ve her buluşma organizasyonunda başta geliyorduk.Ama son zamanlarda ayda bir kere filan bir araya gelebiliyoruz.

Ege ada sesi güzelmiş :)))) Canım ikizlerle zor zaten sakın uğraşma siz hangi oyun grubuna gittiniz.

05/10/2011 21:28:00

Okyanus anaokulu na başladık. Ada da sorun yok keyifle katılıyor fakat Ege anne yi aramakta. Bakalım nasıl olacak.:)

05/11/2011 12:06:00

Canım kolej olanokyanus mu? Ben bahçelievlerde görmüştüm bir okulunu siiznki nerede ayrıca tam gün varmı? benz işini nasıl ahllettiniz

05/11/2011 12:19:00

okyanus kolejine mi gidiyor? Bizim de yakınımızda var bende oyun grubu düşünüyorum. Güzel biryere benziyor ama . Bella senin başına gelenleri okudum üzüldüm. Başka biryer düşün bence de...

05/11/2011 12:23:00

süper bir buluşma olacak belli :) bir sonrakine bizde katılırız inşallah. :)

05/11/2011 12:47:00

Okyanus koleji degil özel okyanus suadiye anaokulu. Biz haftada 2 gün 2 er saat gidiyoruz. Tam gün düşünmüyorum. Zaten okulda 3 yaş altına tam gün önermiyor. Bez işi hiç sorma bizde devam daha doğrusu benimkiler ikiz oldukları için bizde bir yarış bir çekişme sormayın bende cesaret edip başlayamadım. Yani gerekli sabrı gösterememekten korkuyorum. 8 ay önce "bir günden daha kısa sürede tuvalet eğitimi"" kitabını okudum ama hala uygulayacagım:))) Neyse devamını cumartesi paylaşırız.:)))

05/11/2011 13:21:00

:))))))Ay bu arada söylemeyi unuttum benimde ikizim erkek:)))) Gerçi üçüz olaca mışız.En irimiz en sorunsuzumuz vefat etmiş

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2 ve 3 yaş bebekleri olan İstanbullu anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...