Buluşma

Ynt: Buluşma

05/11/2011 15:26:00

bu çok güzel. Bize ikiz teki olarak anlatacaklarını özellikle ada için merak etmekteyim.

05/11/2011 17:25:00

:)))) anlatırım :))))

Bu arada çok güzel organizasyonlae hazırladım bebelere 2 yaş ve üstü bebeler önce kum boyama sonra eşleştirme oyunu ve adım adım serisinin oyunları yoynayacakalr.Son oalrak da mozaik oyununu oynarlar  arada serbest oyunlarımızda oalcak tabi.

Daha küçük bebekleride düşündüm.Onlarada güzel ounlar hazırladım.

Buluşmayı sabırsızlıkla bekliyorum

05/11/2011 18:58:00

Canımızı çektirmeyin ya :(

05/11/2011 19:49:00

canımm yaaa :)çok tatlıısıınn

05/11/2011 19:57:00

İmgecim bidahaki sefere sende gelirsinn tatlım. aslıcım bu sefer organizasyon tamam

05/11/2011 20:00:00

cumartesiyi iple çekenlerdenim :)

05/11/2011 20:21:00

yaaa kızlar geçmişi okuyamıyorum. Buluşma sanırım 2 de. Sanırım Bella nın evinde. Bella evin nerde? Sanırım Eyüp te.. Peki neresinde? Kek börekle uğraşamam ben :( dışardan alsam olur mu? En önemlisi buluşmanın amacı ne? Sanırım oyun grubu

05/11/2011 20:43:00

Melek alemsin yaa çok güldüm :) tabii ki oyun grubu bebeler oynayacak bizde kek börek yiyeceğiz aslında ben kek börek olayına karşıyım ama Dilek (bella) yapacağım diyor mecburen yiyeceğiz bizde :))
gelmeyi düşünüyorsan dilek sana evinin adresini mesaj atacak zaten.

05/11/2011 21:27:00

Meleğim hemen cevao veriyorum tatlım.Hem sorup hem cevap vermişsin gerçi ama ekleme yapayım dedim.

Buluşma 12'de başlayacak biraz daha fazla zaman geçirmek amaçlı.

Buluşma benim evimde tam eyüp değil aslında mesela sokağımın bir karşısı Gaziosmanpaşaya bağlı diğer karşısı bayrampaşaya bizim oturduğumuz yerde eyübe bağlı tm sınırda evim yani.Geleceksen hemen detaylı adresi atacağım tabi nereden gelecğeini söylersen ona göre tarif vermem kolay oalcak.

Canım illa birşey yapmana gerek yok ben sadece örnek vermiştim evdeki anneye zorluk olmasın diye daha önceki grubumuzla bunu yapıyorduk diye.Almana gerk yok talım zaten dört çeşit yeterde artar bile amaç çcouklarımız zaten

Evet amaç oyun grubu.Çoköptüm

05/11/2011 21:28:00

Nihalim ben yazarken sonra Yağızı emzirirken sen çoktan cevap yazmışsın kuzum ya muck

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2 ve 3 yaş bebekleri olan İstanbullu anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...