Buluşma

Ynt: Buluşma

05/12/2011 15:18:00

Arkadaşlar Göztepeden katılacak olan varmıydı aranızda.

Nadex göztepeden gecekti. , ancak bugün itibarı ile 2. bir çocuğunda zorunlu bakımı ona kalmış.
Gelmeyi çok istiyor ama iki çocukla kendine güvenemiyor.

Eğer Göztepe köprüsünden arabası ile geçen  arkadaşalr varsa Nadexsi alabilir mi ?

Yoksa gelemeyecek

05/12/2011 17:38:00

Ben gelsem alırdım maltepede oturuyorum :(

05/12/2011 17:57:00

:((( Keşke gelseydin imge seni çok merak ediyorum

05/12/2011 18:10:00

E o zaman bir sonraki buluşmayı bizde yaparız ;)

05/12/2011 20:22:00

Canım olurda şöyle düşüncem var çocukları bir gün ev bir gün dışarda aktivitede buluşturalım diyorum.Mesela kim hatırlamıyorum biri önermişti karşıda biryer varmış biizm içinayarlayıp konuşacaktı.

Sonraki buluşma sende olur.

Haftada bir buluşamasak bile 15 günde bir buluşma düzenlesek ne iyi olur

05/13/2011 05:50:00

Günaydın herkese o kişi Ataşehirde bir yuvayla görüştü (adını bende hatırlamıyorum) ama orası sadece hafta içi açıkmış ondan bana uymadı onlar bir grup yapıp gidiyorlarmı oraya takip etmedim ama dışarıda buluşmak için o kadar çok alternatif var ki eğer havalar ısınırsa çok güzel piknik yerleri biliyorum yeterki anneler istekli olsun devam etmeye.

05/13/2011 05:56:00

Günaydın :)katılıyorum nihal 

valla ben imkanlarım çerçevesinde gelebilceğim yerlere bilhassa açık alanlara koşa koşa geliriz oğlumla babamız bırakır belkibabalarla birlkte te org yaparız buna daha çok sevinirm :)

05/13/2011 06:40:00

Valla ya havalar ısınsa kuzularla çayıra çimene yayılsak :D
Nihal nerde o dediğin piknik yerleri?
Olmassa bir pazar babalarda gelir öyle bir organizasyon yaparız. Benim büyük fıstığım küçüklere öğretmenlikte yapar :D İrem 'in arkadaşları bize gelince hemen gaza gelip oyun yaratıyor onlara

05/13/2011 06:45:00

http://poyrazligunler.wordpress.com/2011/04/05/istanbulda-cocukla-gidilecek-45-yer/

Burda birazını yazmıştım ama bunun dışında da bir sürü yer var araştırmaya devam ediyorum anadolu yakasında bir sürü yer var organizasyon yapmak kolay , yeterki güneş yüzünü göstersin mesela 21 mayısta eğer ki hava ısınmış olursa ben kesin Darıca Hayvanat Bahçesine götürmek istiyorum Poyrazı hayvanları çok seviyor buraya gitmek için havaların ısınmasını bekliyorum :)

05/13/2011 06:49:00

bende çok istiyorum darıcaya götürmek ki dediğin gibi şu havalr bi ısınsın ...

biz 21 sabahı alanya ya gidiyoruz bir haftalık tatiilimiz var :)gelelim ilk iş darıca çünkü arda bayılıyo hayvanlara bilhassa kuşlara orda da envayi çeşit kuş var bayılırr bayılırrr

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2 ve 3 yaş bebekleri olan İstanbullu anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...