Özgür Deniz'in Annesi, Güzeller Güzeli Sevil'in Doğum Günü:)

<123>

Ynt: Özgür Deniz'in Annesi, Güzeller Güzeli Sevil'in Doğum Günü:)

11/30/2012 11:47:00

Sevilcim, doğum günün kutlu olsun güzel kadın, nice mutlu  güzel sağlıklı yaşlar dilerim :)

11/30/2012 11:48:00

Güzel yüzlü, güzel kalpli, güzel enerjili canım arkadaşım, iyi ki doğmuşun da senin gibi bir dünya insanını tanımışım, iyi ki varsın:)

11/30/2012 11:49:00

nice sağlıklı,huzurlu yıllar dilerim sevil:)

11/30/2012 11:50:00

sevilcim güzel yüzlü ikizim doğumgünün kutlu olsun,bütün hayallerin gerçek olsun,nice mutlu yıllara çoook öptüm.birgün doğumgününü santorini de kutlarız inşallah:)

11/30/2012 11:56:00

Doğum günün kutlu olsun canımm 

Sağlık mutluluk dolu uzuunnn ömürler dilerim sana 

öperim 

11/30/2012 12:01:00

Nice nice mutlu yıllara Sevil :)))

11/30/2012 12:09:00

holigan bişiler yapasım var ama cıkmıo sevilcan ne güsel doğmusun olm sen dur buldum !

Yavrum baban nereli ? nereden bu kaşın gözün temeli? sana neler demeli ayyyyyyyyh seni çıtır çıtır yemeli !!! olm manyak sacmalarım ben ama iyidir tadı =)))

Sevilcancan mutlu kutlu yılar muhtesem günler ve hayatın boyunca esenlıkler dilerim sana yeni yaşın tüm yaşlarının sonsuz katı kadar mutlu olsun . Kuzunnla saglıkla uzun yıllarca huzurla buyuyun ınsallah.

11/30/2012 12:11:00

bi de burdan mı kutlıycaz yahu :P yazmadan da duramadım.. sağlıklı yaşlar olsun diyeyim bari :P

11/30/2012 12:14:00

doğum gününü kutlarım, Sevilcim :)
öperim.

11/30/2012 12:25:00

Hepinize ayrı teşekkür ederim:)iyi ki varsınız.ama laf olsun diye değil,hakikaten iyi ki varsınız...bana çok iyi geldiniz.iyi ki oğlumu doğurdum,iyi ki betülüm bana bu siteye üye olmamı tavsiye etti.iyi ki gülcanım ankara buluşmasına gelmem konusunda telkinde bulundu...ne diyeyim,duygulandım...seviyorum sizi...arzuuuum,teşekkür ederim.

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...