oyun halısı ya da diğer adıyla aktivite halısı

<12>
02/07/2011 15:17:00

Merhabalar, aktivite halısı için marka ve model tavsiyesi olan var mı acaba?

Ynt: oyun halısı ya da diğer adıyla aktivite halısı

02/07/2011 15:49:00

merhaba; biz TINY LOVE un prenses halısını aldık çok memnunuz gerçi en fazla 15 . 20 dk. oynuyor sonra sıkılıyor .gerçi bu normalmiş şimdilik.  oyuncaklarını çıkarıp eline verdiğimde çok güzel oynuyor özellikle kelebeğimiz vaar kanatlarından sesler geliyor dokundukça hoşuna gidiyor o ses bir yere gittiğimdede götürüyorum oyuncakları . ayrıca içinde müzik var 5 oyuncak var ayna var. ve çok renkli bir halı tavsiye ederim. sevgiler...

di 6Y
02/07/2011 15:53:00

bence de tiny love..

02/07/2011 16:06:00

tiny love kick n play diyorum bende

02/07/2011 16:48:00

kesinlikle tiny love kick play

02/07/2011 21:17:00

tiny  love tekmele oyna kullandık biz de  müziği ve bir sürü oyuncağı aynı zamanda halı yüzeyinde çeşitli aktiviteler var

02/07/2011 21:17:00

tiny  love tekmele oyna kullandık biz de  müziği ve bir sürü oyuncağı aynı zamanda halı yüzeyinde çeşitli aktiviteler var

02/07/2011 21:38:00

tiny love kick&play'i görmüştüm araştırırken...sizlerden de onay aldım tam oldu...teşekkürler

05/22/2011 10:08:00

Oyun halısı çok faydalı mı gerçekten? 

Bir sürü şey satın alıyoruz ve gerçekten değer mi bilmiyorum. Oyun halısı almadım ben, yanlış bir şeyden mi kısıntıya gittim acaba, ne dersiniz? Kaç aya kadar kullanıyor çocuk onu?

Ben şimdilik bir çekyatı açıyorum. Üzerine örtü seriyorum. Tam çekyatın üzerinden geçen bir çamaşır ipi gerdim. Ona da oyuncaklarını astım. Bazı oyuncakları da yanında duruyor, yan yatarak oynuyor. Orada epey oynuyor. Yorulup uykuya dalınca da üzerini örtüveriyorum.

Emeklemeye başlayınca düşme ihtimaline karşı orada yalnız bırakamayacağım, artık nerede oynar bilmiyorum. Yere bir battaniye sererim herhalde.

05/22/2011 14:20:00

ben 2 aylıkken almıştım, benim kuzu çok seviyo oyun halısını.....sizin yöntem de iyi olmuş ama oyun halısı çok renkli ve çocuğun duyularına hitap ediyor....ben tavsiye ederim

05/22/2011 15:49:00

tavsiye edenler kick n play modelinden 2 tane var birisi prenses diğeri gym.ne fark var?sizce hangisi?

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...