oyun halısı ya da diğer adıyla aktivite halısı

<12>

Ynt: oyun halısı ya da diğer adıyla aktivite halısı

05/22/2011 20:22:00

Oyun halisi ki bende yine tiny love kick and play diyecegim. Cocugun ince ve kalin motor becerilerini gelistirmesinde oldukca etkili. Oyuncaklarin ucunda ince kisa kurdelelerden tutmaya da calisiyor veya elini kocaman acip asilip cekiyor. Aynayi kesfetmesi onemli. Ve kendi basina oyun oynamaya vakit gecirmeye bir giris niteliginde olmasi oldukca gerekli.

Benim sadece tek elestirip sentetik bir hali olmasi. Cunku ustunde tepinip terliyolar malasef:) ben havlu yayiyorum altina:)

05/25/2011 17:42:00

evet ben de tiny love diyorum, bizimki maymun adası, rengarenk ve müzikli bir maymunu var. diğer oyuncakları da ilgi çekici..

06/08/2011 15:22:00

biz de tinylove tekmele oyna aldık ama bilmiyorum yaa kızım çok uzun süre durmuyor içinde oyuncakları çıkarıp pusette eline verince oynuyor ama orda yatmayı pek sevmiyor aldık ama çok kullanamıyoruz yani.. satmak üzereyim ama hala karasızım.. 2.el playskool egzersiz arkadaşım alacağım

06/25/2011 10:29:00

bende tiny love oyun halısını int gördüm çok hoşuma gitti.bebeğim 3 aylık ve bu halı çocuğumun tüm gelişim alanlarına hitap eder diye düşünüyorm.hem yerde oynuyacağı için düşme tehlikeside olmuyo:))

06/26/2011 18:40:00

Bencede tiny love...Canlı renkleri ve sevimli oyuncaklarıyla oğlumun çok dikkatini çekti.2 aydır kullanıyoruz. En az yarım saat oylanabiliyor..Ortalığı toparlamak için iyi bir zaman bence :)

11/18/2011 22:24:00

Tiny love i bende internette gordum cok begendim ama 170 milyon pahali geldi, daha ucuza bulabilcegim bir yer varmi?

11/19/2011 18:52:00

Tiny Love halısının aynası çocuklara zarar vermesin diye aynadan değil de teneke bir malzemeden ve görüntüyü biraz eğip büküyor. Bizimkisi ikidir aynaya bir süre baktıktan sonra ağlıyor, sizlerde olmuş muydu böyle birşey?

12/01/2011 09:51:00

Bende kızıma playskool un egzersiz arkadaşımı aldım ama şimdilik çok fazla ilgisini çekmedi. umarım bir kaç ay sonra oynar:)

01/05/2012 15:22:00

Benim bebeğim oyun halısını kullanmak istemedi. O kacaman bir örtü üzerinde özgürce yuvarlanmayı seçti. Hatta örtüden bile çıkıyor ya... oyüzden çok pahalı birşey alırsınız sonra kullanmaz. Önce kendi yapacağınız birşeylerle deneyin derim. Mesela, havuz makarnaları var. iki tanesini alıp kubbe yapın oyuncak asın bakalım altında durup ilgileniyor mu? en fazla 5 tl. ye mal olur. ama sonuca masrafsız varmış olursunuz.

01/29/2012 21:19:00

bulabildiginin en ucuzunu tavsiye ederim cunku zaten ilk 3 ay ilgilenmiyorlar oyuncakla. 5-6 ay gibi oturmaya ve emeklemeye basliyorlar. yani oynayacagi 1-2 ay o da ne oyuncak sallandirirsan onunla oynuyor, daha dogrusu agzina goturup emmeye calisiyor. biz tiny love almistik, simdi keske o kadar para vermeseydim diyorum. ucuz birsey de isimi gorurmus.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...