Ankara/çankaya bebek bakıcısı

03/28/2012 11:29:00

Temmuz ayından itibaren bebeğime bakıcı arıyorum. Ücretler ve çalışma koşulları nasıldır? Yardımcı olurasnız sevinirim.

Ynt: Ankara/çankaya bebek bakıcısı

03/28/2012 11:51:00

gncl

03/28/2012 12:49:00

cgsm ben de arıyorum aslında ama içime sinen birini bulamadım pek daha doğrusu güwememiyorum

03/28/2012 12:56:00

evet en büyük sorun ne yazık ki güven:-(  profesyonel şirketler var ben son çare onlara başvurucam ama sizin bilginiz var mıdır bu konuda?

03/29/2012 06:30:00

gncl

Güven duyabilceniz oneri

03/29/2012 09:53:00

Kardesim gibi bildigim güven konusunda endişe duymayacaginiz birini öneriyorum ilgilenirseniz mesaj atmanız yeterli lakin gündüz çalısmayı dusunuyor

03/29/2012 11:38:00

Çok teşekkür ederim ilginize. Nasıl ulaşabilirm.

03/30/2012 07:53:00

merhabalar,
bakıcı aradığınızı okudum. o kadar zor bir iski. benim bebeğim 5 aylık oldu. hala bir bakıcı bulamadık. babası bakıyor simdilerde. 5 ayda 5 kadın değistirdik. kimisi yemeği soğudu diye cope doktü. kimi tuvaletten cıkınca ellerini yıkamadı, kimi ben otururken oda oturdu, kimi arkadasımın referansı ile geldi, ama kimse zora gelemedi. inanılır gibi değildi. hepsinde bence aynı yalan kredi cektim ev aldım onun icin maası 1000 TL isterim. çıkarkende sıgortalı ise girmek istiyorum. sanki sıgortalı is cok ve onu bekliyor. yalan söyleyebilen insan ne yazıkkı bebek bakamız bence.her konuda yalan söyleyebilir.
vicdan sahibi olması lazım, en önemlisi temiz olması.40 yasları en uygunu.cocugu ve düzenli bir ailesi olması lazım.ailesini tanımak lazım.kurallarınızı öyleyin.uyması lazım. bebege istediği gibi davranmamalı. cünkü bebeğinizinde bir kisiliği kuralları var. sırtım ağrıyor diyip sürekli bebeği yatarak büyütmemeli. evde gezdirmeli. evi tanıtmalı.hayatı tanıtmalı vb. gibi.cok zor gercekten. umarım bulabilirsiniz.

03/30/2012 08:01:00

Evet hamileliğmden beri düşünüyorum. Sonra boşverdim nasılsa bulunur diye ama sayılı gün çabuk geçiyor, çok az vaktim kaldı. Nasıl güvenicem bilemiyorum. Kesinlikle yazdıklarınız çok sonuçta en çok onunla vakit geçirip onunla büyüyecek ne yazık ki..
Umarım vicdan sahibi olan insanlarla karşılaşırım.

03/30/2012 08:03:00

umarım gönlünüze göre birini bulursunuz...

03/30/2012 08:04:00

iyi temennileriniz için çok teşekkürler:-)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gündüzlü ve Yatılı Bakıcı, Dadı, Oyun Ablası İlanları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...