Ek gıdalara geçiş "Tarifler"

<12>

Ynt: Ek gıdalara geçiş "Tarifler"

02/28/2011 17:04:00

bende memnun oldum beytıye.evet pirinc unuyla yapıyorum sadece gecelerı uyumadan once verıyorum ama artık hıc yemek ıstemıyordiş cıkarıyoruz hıc yemek ıstemıyor hıc bısey.ama muhallebıdende sıkıldı sanırım gece muhallebı yerıne ara ara aptamılın tahıllı meyvelı mamasından verıyorum.yogurt cok sevıyor kendım yapıyorum peynır yumurta hıc sorun yok ama dedıgım gıbı iştahı kesıldı bebegımın:(haklısınız sut ten alıcagın peynır ve yogurtan alıyo benıde emıyo ara ara.bılgılerın ıcın tesekkurler.

Ynt: Ek gıdalara geçiş "Tarifler"

02/28/2011 17:10:00

önemli değil:) ben kızım 9 aylıkken öğrendim hamile olduğumu ve düşük riskim vardı. malesef ilaç kullanmaya başlayınca sütten kestik. azda emse onun faydası çok. maşallah inş. hep emer.

hiç üzülme iştah kesildi diye sütten kestiğinde zaten daha güzel yiyorlar birde anne sütü onlara daha tatlı geliyor. 

rica ederim görüşmek üzere

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...