tam "oldu!" derken....

08/16/2010 16:32:00

Merhabalar,
bu sorumu yanlis yerde sormusum, sanirim burasi daha iyi..

kizima daha once 2 sefer tuvalet aliskanligini kazandirmaya calistik, ikisinde de hanimim istemedigi icin basarisiz olduk.. ve ben 1 hafta once mecburiyetten tekrar basladim, cunku daha 1 bucuk yasina gelmeden kakasini soyleyen kizim, artik kakasini bezine yapip yaptigini haber bile vermiyordu. eger ben farketmezsem oyle kakayla duruyordu, sonra bir acip baktigimda tahmin ettiginiz gibi kipkirmizi pismis bir vaziyette buluyordum poposunu. 1 hafta once yine boyle bir pisikten sonra bez mez takmamaya karar verdim, seninle anlasalim dedim, kakan gelince bana haber verirsen altin boyle acimaz hic filan dedim, anlastik mi dedim tamam dedi. basladik, ilk 2 gun hep kacirdi , ama 3. gun bir kac sefer soyledi tuvaletini ve tutabildi gidene kadar. dunyalar benim oldu tabi..sonraki 3-4 gun de hep soyledi, artik gunde sadece 2 kere filan kacirir oldu, hersey cok guzeldi, tam oldu artik basardi derken, bugun 2 sefer "anne tuvaletim gelmedi" deyip en koseye gidip orda tuvaletini yapti, ben hic gormemis gibi yaptim, farkinda degilmisim gibi davrandim, bir sure sonra hic birsey demeden sadece gel annecim temiz kilot giydirelim filan dedim, ama onu da istemedi, bir sekilde kandirip giydirdim..
 moralim cok bozuldu hevesim kirildi, boyle olmasi normal mi? duzelir mi tekrar, acaba bana birsey mi demek istiyor? benzer tecrube yasayanlar var mi? isin kotusu 2 gun sonra 1 ayligina turkiyeye gidicez, duzene oturmadan boyle bir degisiklik onu nasil etkileyecek? ya cok zor, ne yapacagimi bilemiyorum...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2007 Kasım-Aralık anne ve babaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...