sling, wrap... Bebek tasima yöntemleri

<12>

Ynt: sling, wrap... Bebek tasima yöntemleri

11/13/2011 14:27:00

Evet 2 çocukla zor olabilir kolay gelsin Sisi ! Evdeyken heybebeyle ellerin bos olur ve disardayken, büyük kizin bebek arabisinda oturabilir, bebek heybebe'de rahat ve simsincak uyacak.

bu cumartesi 3 aralik toplantisi gelemiyorsaniz, baska bir zaman da yapabiliriz, sali günleri bos zamanim var, "randevu" ayarlabiliriz, bir yerde bulusabiliriz, gösterecegim size :)

11/15/2011 20:19:00

charlotte...
Seni burada görmek ne güzel... bebeğini neredeyse 24 ay boyunca sırtında koynunda taşımış biri olarak 3 aralıkta orada olarak desteğimi göstereceğim....,

sevgiler

11/19/2011 12:18:00

Süper Ilal, görüsürüz o zaman !

evet, Ysmn, getir seninki, nasil kullanacaksin gösterecegim sana, 5 aylik bebegin önunde ya sirttinda tasiyabilirsin.

hangi tarafta oturuyorsunuz ? Lara mi Konyaalti mi ?

Toplantilar 2 yerde olabilir :

- Sevalin Yoga Studiosunda (Güzeloba'da)

- Antalya Güzel Sanatlar Akademisi (Gürsü'da)

hangisi tercih edersiniz ?

görüsmek  üzere
charlotte

11/24/2011 21:20:00

Konyaaltı bana daha yakın, cuma da uygun olabilir. yani benim oyum gürsu- cuma gününden yana Charlotte.. haberlerini bekliyorum.

11/29/2011 12:07:00

arkadaslar : Gürsu'daki toplanti için 2 yer kaldi

Antalya Güzel Sanatlar'da olacak, saat 14:00, cuma 2 aralik

Kayit için bana özel bir mesaj atabilirsiniz.

Heyecanla beklerim :)

sevgiler

charlotte

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...