kocama çok kızgınım!!!!!!!

02/10/2011 23:54:00

bu erkekler için hiçbir şey yapmayacaksın. sanki sadece onlar çalışıp yoruluyor.
bugün eşim yine bir karış suratla geldi eve. ne oldu dedim yok bişey yorgunum dedi. ama bu arada sürekli çocuğu azarlıyor.  bişey mi yaptım farkında olmadan dedim bağırmaya başladı yorgun olamaz mıyım ne sorup duruyorsun akşama kadar yorulmadığımı sanıyorsun filan bir ton laf. şaşırdım  kalakaldım. sonra yorgun olmak başka bişey asık suratlı olmak başka ne halin  varsa gör umrumda değilsin dedim. yüzsüz yüzsüz sen de benim umrumda değilsin dedi.
sinir oldum. uyuyamadım sinirimden..............

Ynt: kocama çok kızgınım!!!!!!!

02/11/2011 07:30:00

hmm.. evet seni üzmüş ama fatoşun da söylediği gibi eğer sık yaptığı bi rhareket değilse sende üzgün bir tavırla dolaş etrafta.... bişey söylerse ilk söylemesinde cevap verme... :)) olabiliyor bazen byle .. bizde bende oluyo bazen... sen iyi davranırsan o pişman olur... ama kendini de ezdir demiyorum tabi... asaletinden ödün verme yeter canım :))

02/11/2011 07:41:00

Senın dısında bır sorunla eve gelmıs, maalesef dırek sana yoneltmıs ofkesını. Bır de erkekler karsılarında beklentılı kadın gormekten hoslanmıyorlar. Sen o kapıdan gelınca ondan bır opucuk, bir cift guzel laf beklıyor olmalısın, onun ıse o an dusundugu kendını bır sekılde eve atmak ve kafasını dınlemek olabılır. Zaten derdını ıfade etse bu olumsuz duygular da yasanmayacak. Gecııcı bır kırgınlık, haftasonuna sarkmaz ınsallah.

02/11/2011 10:15:00

arkadasım uzme kendını.erkeklerın bazen tutuyor durumları:) kendını ezdırmeden alttan al.sonra pişman olup gelen onlar oluyorlar.

02/11/2011 11:07:00

canım bazen benim eşimde öyle geliyor eve ben hemen soruyorum acaba benim yüzümden mi böylesin diye (hani ailesi bişey mi dedi diye aklıma geliyor hemen) o da sadece yorgunluktan olduğunu söylüyo ama hemen değişiverirler erkekler bunun yolu da biliyosunuz işte...........:)

02/11/2011 19:27:00

benim eşimde işten bazen öyle gelir sorarım söylemez bende üstelemem.genelde bizimki en ufak bişeye bile surat astığı için alıştım artık.aramızda sorun olduğu zaman saatlerce surat asar günlerce öffler pöfler aman ne halin varsa gör derim içimden.sıkıldım artık çünkü

02/11/2011 20:22:00

ben böyle durumlarda her türlü grev yapıyorum:)

02/13/2011 12:59:00

boşversene cnm yaa,erkek milleti değilmi,üstllerine fazla düşersen kendilerini bişey zannederler.böyle durumlarda bir kez soracaksın,cvp vermedimi üstelemeyeceksin.ve sen normal düzenine devam edeceksin.ne halleri varsa görsünler.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...