diyetisyen

Ynt: diyetisyen

05/06/2011 06:29:00

Ekoanne

Diyetisyen selma öztürk

05/09/2011 18:45:00

funda tuzgölü bende duydum...çok ünlü  ve başarılı..o kadar para vermeye gerelk yok ya..kalp ameliyatı yaptırırsın gidersin en iyi cerraha ama diyet pohhh....bu arada  anne yazar katılıyorum sana..burada birde diyet klübü kurup haftanın belli günlerinde biraraya gelip birbirimizle konuşsak daha iyi terapi olmaz mı:)diyet klübü:)))

05/10/2011 07:42:00

evt orası yürüyüş için harika havası temiz , üstelik oturup sphbet edebilmek için kamelyalar var ..ben varım.Esracım benim sitede tanıdıgım az  ama sen  arkadaşlara görmeyenlere  haber uçurursun ne bileyim buradanda haber verebiliriz  heyecanlandım ben:p

05/10/2011 07:46:00

cicibici, funda tuzgolun aylik ucreti 250 tl. fazla degil aslinda.

05/10/2011 07:47:00

bir de anneyazari bekliyoruz halen heyecanla :)

05/10/2011 07:55:00

ulkü sen funda tuzgölemi  gidiyorsun?

05/10/2011 09:03:00

niloş verdigin bilgiler için çok teşekkürler..bu diyetisyenlerin arasında nihal tunceri tanıyorum.kendisi çok iyi motive ediyor hastaları.ancak  sıkıntısı şu....baklagil vermiyor sadece salata sebze veya ett....iyide baklagil yemek gerek.yemedigim için ona gittigim dönemde saçlarımı kaybetme tehlikesiyle  karşı karşıya kalmıştım...hiç unutmuyorum dolmöa çok severim yalvarmıştım biraz olsun yemek için...kadın nuh diyor peyg. demiyor..illa onun dedigi listeye uyacaksın..hayat evde geçmiyorki oyle zamanlar oluyor..tatlıda yemek istiyorsun..onda boyle şeyler yok istedigini yemek istiyorsan bana gelme diyordu insanlara..ama kendisi anne iyi diyetisyen ama bana uymadı....bilginize:)

05/10/2011 09:04:00

dedigin gibiyse bana da uymaz nihal hanim.
oturup beraber karar vermeliyiz. her yemegin bir alternatifi vardir.
bana simdi cikip oglen haslanmis lahana yiyeceksin dese yiyemem, gercekci olmaz.

05/10/2011 09:57:00

çok haklısın..23 yaşındayken 40 kilo vermiştim hemde 6 ayda..doktorum muzaffer kuşhandı..adam diyet  yoktur saglıklı beslenme vardır diyordu.kapatmaları kötü oldu...şimdi yine 40 kilo fazlam var...10 sene sonra yine zayıflamalıyım..belkide  saglık  için hiçbirşeyden kaçınmamak gerek ..

05/10/2011 10:14:00

bende içlenmişim biraqz önce okudum yazdıklarımı....olcak bu iş.. haftada bir gün toplanalım... yürüyüs  iyi olur

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...