Güzel anne Derya'nın (erenin_annesi_derya) minik kızı, Eren'in kardeşi Doğa bebek dogdu nihayet:)

<123>
03/11/2013 15:28:00

Güzel arkadaşım. Ne kadar yanında olmak istesem de şartlar buna izin vermedi. İlk görenlerden olamadım miniğimi:) Umarım sağlık, huzur ve keyif içinde büyür kızın. karşına herzaman iyiler çıksın ve yüzü hep gülsün. Ama bil ki babası onu kolay kolay vermeyecek:)

Sevgiyle kucaklıyorum ve kokluyorum miniğimi...

Ynt: Güzel anne Derya'nın (erenin_annesi_derya) minik kızı, Eren'in kardeşi Doğa bebek dogdu nihayet:)

03/11/2013 15:40:00

Tebrikler:) sağlıkla büyüsün minik prenses

Ynt: Güzel anne Derya'nın (erenin_annesi_derya) minik kızı, Eren'in kardeşi Doğa bebek dogdu nihayet:)

03/11/2013 21:14:00

Hosgeldin minik doga hayatin boyunca hep gul guzellikler icinde buyu sanslar hep senin yaninda olsun dunyaya gelmek icin cok guzel bi aile sectin hele bi abim var sana anlatamam tatliligini bide yakisikliki sorma sana iyi bir abi olucagina insniyorum simdiden yandin dogacim:) annen ahh o annen kalbinin guzelligi yuzune yansimis can annen bi tanedir annen cok mutlu bi aile olun insalla kotu gozlerden uzak olum sevgiyle yasayin :)

03/12/2013 09:56:00

Aaa Deryacım çok sevindim. Allahım dün gbi hatırlıyorum hamilelik haberini paylaştığını. Çok çok mutlu olun, kolayca sağlıkla büyüsün Doğacım. Bol sütler ve kolaylıklar diliyorum

03/12/2013 09:59:00

Hoşgeldin,sefalar getirdin inşallah sağlık,huzur ve mutluluk da seninle daimi olarak gelir ailenize...

Deryacım kutlarım,geçmiş olsun,güzel uykuları olan,gazı az bir bebiş olsun ve sütün bol olsun tebrik ederim:)

03/17/2013 21:30:00

çok teşekkür ederim kızlar iyi dilekleriniz için.Özgücüm yokluğunu çok hissettim gerçektende,keşke olabilseydin ama napalım kısmet değilmiş.en kısa zamanda kendin koklarsın inşallah :)

03/17/2013 21:47:00

saol esmacım.inşallah,beklerim.aminnn ;)

03/17/2013 22:11:00

Tebrik ederim Derya, sağlıkla büyüt umarım ki:-)

03/17/2013 22:14:00

Tatlımm , burdan da tebrik edeyim ben :)

Minik prensesiniz ailenize şans ve mutluluk getirsin, mutlu mesut sağlıklı bir ömrü olsun inşallah 
Eren abi seni de tebrik ediyorum yakışıklımm benim :)

03/17/2013 22:50:00

Ahh Derya, tebrik ederim. Minik abiyle mis kokuluyu operim. Anali babali, saglikla, huzurla ve keyifle buyusun:)

03/18/2013 05:55:00

canım hayırlı ömürlü olsun inş sağlıkla büyüt bebeşini

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...