Babam kanser oldu, ben şimdi büyüdüm.

<1234>
08/23/2011 12:32:00

Buraya niye yazıyorum bilmiyorum. Ses duymak istyorum herhalde. Kocamla, ablamla, arkadaşlarımla konuşuyorum zaten. Neden burası. Geçer densin diye mi, ilgi almak için mi bilmiyorum. Ama yazıyorum. Silerim belki yayınlamadan.
Dün babamın kanser olduğunu öğrendik, iyi durumda da değilmiş. Hep ağlıyorum, hep ağlıyorum. Aklıma hep yaptıklarımız ve yapamadıklarımız geliyor. Bir de aklıma geldikçe dua ediyorum. Anneme de destek olmam lazım. Büyümek istemedim hiç, geldi dan diye oturdu böğrüme. Çok ağır hissediyorum kendimi, kıpırdayamıyorum.

Ynt: Babam kanser oldu, ben şimdi büyüdüm.

08/23/2011 12:32:00

Deniz, senin buradan haberin olacak, aramak istedim seni, elim gitmedi..

08/23/2011 12:37:00

size sabır diliyorum,babanıza ise şifa...çok zor bi durum,aynı şeyı yaşadım malesef=(

08/23/2011 12:39:00

Size de geçmiş olsun diyeyim o zaman.. hem de çok zor.

08/23/2011 12:41:00

çok çok geçmiş olsun babanıza..Allah şifalar versin..ben de annemin kanser olduğunu ilk duyduğumda yaşadıklarımı paylaşmıştım..aynen sizin gibi "içim yanıyorr" demiştim..insan paylaşmak istiyor işte..lütfen içinizi ferah tutun..artık tedavi çok daha iyi sonuçlar veriyor bu illet hastalıkta..

08/23/2011 12:45:00

Hepımızın sonunun ne olacagı bellı, er ya da gec.
Yarın bıle nerede olacagımızı bılemeyız.

Hasta da olsak saglıklı da, hayatımızı en verımlı sekılde yasamaya calısalım. Bugunun yarınını ve her an ıcın gerıde bırakabılecegımız seylerı dusunerek, simdimize sahıp cıkalım.

Acınızı gonulden paylasıyorum. Kuzenım benzer durumda. Allah'tan umıt kesılmez.

08/23/2011 12:45:00

en kısa zamanda yine babanızın küçük kızı olduğunuz hayatınıza dönmenizi umarım, bu hastalığın en büyük ilacı moral ve onu babanıza sizler vereceksiniz ;)

08/23/2011 12:47:00

Allah şifa versin. kendiniz de babanız da iyi düşünmeye çalışın ki iyi olsun inşaallah

08/23/2011 12:52:00

o kadar ii anlıyorum ki seni ,daha yeni babam ameliyat oldu,evvelden de olmuştu,ama hala ilk günkü gibi yaram açık,azcık dokunulsa hemencecik kanıyor,pıhtılaşması zaman alıyor ama hiç iyileşmiyor....yapabildiğim tek şey yanında olduğum sürece çok mutlu davranmak,sarılmak,bol bol öpmek,gülmek,güldürmek.......

08/23/2011 12:55:00

Babanıza acil şifalar diliyorum. Çok iyi anlıyorum, benim babam da kanser.. yanında olmak, destek olmak dışında elimizden bişey gelmiyor..
sabır diliyorum size...

serapcım tekrar geçmiş olsun size de..

08/23/2011 12:55:00

Allah babanıza ve diğer tüm büyüklerimize sağlık ve şifa versin inşallah !

YAşamadan yazması kolay geliyor diyebilirsiniz ama lütfen ve lütfen güçlü olmaya çalışın. Sizin gücünüz ve moraliniz babanıza güç katacaktır.

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...