Babam kanser oldu, ben şimdi büyüdüm.

Ynt: Babam kanser oldu, ben şimdi büyüdüm.

08/23/2011 13:03:00

Hepinize tek tek teşekkür ederim. En garibi de bu kadar mutlak bir gerçeği nasıl da hiç yokmuş gibi varsayarak yaşadığımız. Çok sağolun yazdığınız için, belki biraz azalır paylaşınca. Bir toparlansam bir yükseltsem moralimi... ona da faydam olur belki..

08/23/2011 13:07:00

Çok çok geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum. Çok üzüldüm sizin için.

08/23/2011 13:12:00

Sadeceanne, benim de babam hasta. Hem de geriye dönük hiç bir tedavisi yok hastalığının. Hissettiklerini o kadar iyi anlıyabiliyorum ki.. Bazen düşünce bile boğazım düğümleniyor..  Allah şifasını verir umarım.

08/23/2011 13:16:00

Yüce Allahtan babanıza acil şifalar dilerim İnşallah atlatır ve eski sağlığına kavuşur

08/23/2011 13:21:00

Çok üzüldüm ve sizi çok iyi anlıyorum.Ben de yaşadım yaşadıklarınızı.
Babanız bu mücadeleden sağlıklı bir şekilde çıkabilir.Umarım öyle olur.Hasta olduğu fikrine alışmak çok zor ama alışılıyor ve onun yanında gülecek enerjiyi bir şekilde buluyorsunuz.

Allah babanıza ve etrafındaki herkese güç , moral, yaşama enerjisi versin...
Geçmiş olsun.

08/23/2011 13:32:00

Çok geçmiş olsun. Babanıza acil şifalar diliyorum. Size de bu süreçte sabır ve direnç diliyorum.

08/23/2011 13:36:00

hastalıkta sağlıkta bizler için malesef ...allah acil şifalar  versin ve tez vakitde yensin inşallah sizler güçlü olur  ve ne kadar moral kaynagı olursanız o kendini daha mutlu hissedecektir. çok zor eve hastalık girdiği zman onu ancak  çekenler anlıyor. bi an önce sağlığına kavuşsun inşallah

08/27/2011 15:33:00

Dün ablamla beraberdik. Hep ağladık. İçimi birisi sanki burup burup bırakıyor. Buraya yanıt yazan herkese teşekkür ederim. Umarım olumlu haberleri de sizinle paylaşabilirim..

08/27/2011 16:22:00

Babanızın sağlığına kavuşmasını diliyorum.

Benim babam da mide kaseri oldu, doktorlar ileri seviyede olduğunu söyleyip, 8-10 ay yaşar, herşeye hazırlıklı olun dediler.
Çok az miktarlarda kemoterapi tedavisi gördü.

Ve 75 yaşında olmasına rağmen yendi kanseri.

Ama söylemedik kanser olduğunu, midesindeki eski hastalıklarının tekrar nüksettiğini söyledik ve sürekli moral verdik. Bu çok önemli gerçekten.
Siz moralli ve enerjik olmalısınız ki, bu babanıza da yansısın...

Acil şifalar...

08/27/2011 16:40:00

Allah'tan sifalar diliyorum. Moral desteginin onun icin ne kadar onemli oldugunu unutmayin, hep gulumseyin, iyi olacak insallah.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...