Babam kanser oldu, ben şimdi büyüdüm.

Ynt: Babam kanser oldu, ben şimdi büyüdüm.

08/27/2011 18:25:00

Acil şifalar diliyorum. Sizler moralinizi iyi tutmaya çalışın ki babanıza pozitif enerji yansısın. İyi haberleri bekliyoruz.

08/27/2011 19:20:00

Allah'tan sifalar diliyorum. :((

08/27/2011 19:39:00

Canımmmm. Şimdi gördüm. Önemsiz bir şey çıkacağına öyle bir inanmışım ki. Dur bakalım. Geçecek, bence geçecek. Dualarımız seninle. Ne yapabilirsek hep burdayız.
Kalakaldım okuyunca sen olduğunu algılayamadım:(
Ben hep yanındayım, her türlü destek için.
Moral, hep moral diyorlar.
Konuşalım.

08/27/2011 20:15:00

08/27/2011 20:20:00

:((

08/27/2011 20:28:00

Zeynep, ne zormuş, Allah rahmet eylesin babacığına, ne zor Allah'ım.. Ben de durdum şimdi biliyor musun? Kaybetmiş gibiyim hep. Çünkü "babam" yani.. Hep güler, arar sorar, öper sarılır, mesajlar atar.. Bütün bunların hepsini kaybettim birden bire. Senin dediğin gibi sadece ağlamak istiyorum, dua bile edemiyorum bu ara.. Dediğin gibi Can'la iken birden daha umut doluyorum. Sonra gene aynı... Birden bir anı geliyor. Böğüre böğüre ağlıyorum.

Silme yazını... Yani istersen sil, ama silme.. hiç böyle olmaz sanıyordum, bize olmaz sanıyordum. Bize de oldu..

08/27/2011 20:36:00

sadeceanne Allah acil şifalar versin inşallah, zeynep sizin de başınız sağolsun...insanın babasının ölmesi sanırım dünyadaki en güvenli yerini kaybetmesi, öylece ortada kalakalmak gibidir..lütfen kaybetmiş gibiyim demeyin, bundan sonraki her anı hatırlanacak güzel bir an yapmak elinizde..bazen bu hastalıkların ailesini aniden kaybedenlere oranla bir hediye olduğunu düşünüyorum..insanın veda etme şansı oluyor sanki.pollyannacılık oynanacak zaman değil biliyorum ama, ne bileyim işte..üzüldüm çok:((

08/27/2011 20:59:00

Ne düşünüyorum biliyor musunuz? Acı ne garip bir şey. Yani öyle fiziksel hissdebiliyorsun bazen ruhundaki yaraları. Bir de büyüyorsun cidden birdenbire.

08/27/2011 20:59:00

canım çok geçmiş olsun.Allahım şifa versin düzelir inş. umudunu kaybetme.insanın bu kadar yıkılmışken ayakta durabilmesi ve güçlü olabilmesi en zor şey.ama olmak zorundayız malesef.bu hastalıkta en önemli olan şey moral.inş. ona vereceğiniz moral, destek ve doktorlarmızın sayesinde düzelir herşey.dualrım sizinle.babalarımız bize nekadar büyük bi güç veriyormuş değilmi.onların yokluğunu düşünemiyor insan.Allahım acılarını göstermesin.hepimiz yaşayacağız bi şekilde çok zor Allah sabır ve güç versin. zeynepcim seninde başın saolsun.Allah geride kalanlarınıza uzun ömür versin.çok üzüldüm okuyunca. sabırlar diliyorum.

09/03/2011 11:31:00

Büyüdün......

Allahımdan baban için şifa diliyorum inşallah iyileşir....Çünkü onu kaybettiğinde ise 5 yaşındaki çocuk kadar olup kendini korunmasız ve öksüz hissediyorsun....

Ben küçücük öksüz bir kız çocuğuyum mesela şimdi...:(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...