aktivite merkezleri

Ynt: aktivite merkezleri

04/15/2010 07:25:00

bizde kafa dinleriz biraz..

04/15/2010 07:28:00

Anne+cocuk katilimlarda; kafa dinlemek dileyeceginiz son sey bile olmasin:)

04/15/2010 07:30:00

doğru söylüyorsun ElfAna..çıkacak gürültüyü tahmin etmek zor değil..

04/15/2010 07:47:00

ya-pa kabul ediyor ayrıca aile danışmanlık hizmetide veriyorlarmış
650 tl yıllık

04/15/2010 07:49:00

aslında en iyisi ya-pa diyorlar.Gidip görsekmi??

04/15/2010 07:51:00

Arkadaşlar sizin için arayıp sordum..

İki Melek Anaokulu..

http://www.izmiranaokullarirehberi.com/iki_melek_anaokulu/index.php

Bostanlı'ya çok yakın ..

13-19 ay arası 7-8 kişilik bir oyun grubu için saat başı 10 tl. yaptırdım..
Ayrıntılı bilgi ve görüşme için gidilebilir aslında..

04/15/2010 08:24:00

ikayra ne demek sen tecrübelerinle bizi bilgilendirirsin biz de kızını yerizzz :) 3 yaşında o ne şekerdir şimdi

breeze
teklifin için teşekkür ederim sen uygun olursan ve berk bey de o gün için sağlık olarak uygun olursa isterim yani haftaya cumartesi fena olmaz yani benim mail adresim nil_camak @hotmail.com
bu arada breeze biz demirköprüdeyiz eğer gidilecek olursa sana uygun yere geliriz

egelif
biz çalışan anneleri de düşündüğün için sağol canım bazen size özenmenin ötesinde resmen aşeriyorum:)) evde buluşmaya da yasemin kafe türlü yerlere de varım

sevdim bu yazışmayı yaw oyun grubu derkene anne aktivitesine dönüşecek herşey çocuklar için :))))

04/15/2010 08:30:00

ikayra bu güzel olmuş yaw bakalım bir araya gelelim konuşalım fena fiyat değil araştıralım bakalım

04/15/2010 08:46:00

nil, ne demek memnuniyetle :) çok şekerdir sorma bazen bayıyor o şekerliği ama :)))
bu arada nil seni ekledim gülden ben açık değil msnin sanırım..
kendi grubunuzu oluşturabilirsiniz burada ilkten 50 dedi ama konuş konuş 10 a indirdim
Ayten hn.la konuştum ben bilginiz olsun..

04/15/2010 09:25:00

ikayra haftasonu da varmı acaba fiyat bayağı iyiymiş.nil bende ekledim seni benim adresim de meltemsahin3@hotmail.com. isteyen ekleyebilir.bende atakentteyim çok yakınız gelecek olursam çocuğunla yürütmem seni üzülme:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...