Son üç aya girerken baş gösteren sorunlar

Ynt: Son üç aya girerken baş gösteren sorunlar

09/08/2011 09:48:00

Maşallah size Gamzegokay inşallah hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza alırız sıkıntıların hiçbiri o zaman hatırlanmıyacak bile eminim ,, Yeter ki bebişler iyi olsunlar sağlıklı doğsunlar başka ne istenir ki :))

09/08/2011 12:15:00

Bayanlar son aylara yaklaşırken kendiniz için ne gibi giysiler aldınız?Ve nerelerden alınmasını tavsiye edersiniz?Örn: Lohusa geceliği,pijaması,sütyeni,külodu,akleti vs...Mesela biz kasım anneleri olacağımız için hava soğuk olacak,emzirme sütyeni yerine emzirme akleti mi almalıyız?

09/08/2011 12:22:00

Valla haklısın atlet konusunda ama ben sütyen aldım şimdilik atlet almadım yani,

Lohusa pijama takımı ve sabahlık aldım bide suan için aldıklarım bu kadar ama bi an önce eksikleri giderip cantayı hazırlamayı planlıyorum canım,, He bide kilot aldım 5 tane hastane de kullanım için..

09/08/2011 12:28:00

selam,

ben sezeryanla doğum yapacagım,geceliğin daha uygun ve rahat olduğunu düşündüm..pansuman için filan..

internetten okuduğum yorumlardan özellikle hastanede inanılmaz terlendiğini öğrendim..hastane odalarını bebeklerden dolayı iyi ısıtıyorlardır ,bu nedenle ben hastane için cok da uzun kollu olmamak şartı ile 2 gecelik,bir sabahlık aldım..evde de rahatlıkla kullanabilirim diye düşünüyorum...

http://www.bohcaci.com.tr

cicikomun ürünleri...sanırıım işimi görecek...çok pahalı ,süslü şeylere gerek yok diye düşünüyorum,rahat olmamız önemli..3 tane emzirme sütyeni almıştım zaten,hamilelikte de kullanıyorum...onlar yeter diye düşünüyorum..ama belki doğumdan sonra atlet de alırım..

09/13/2011 12:17:00

ARKADAŞLAR MALESEF KAŞINTILARIN SEBEBİ GEBELİK ALERJİSİ TABİ KARACİĞERİNİZLE İLGİLİ BİR PROBLEMİNİZ YOKSA. bEN DE YAKLAŞIK 1 AYDIR ÇEKİYORUM BU KAŞINTILARI VE YİNE MALESEF ANCAK DOĞUMDAN 2 HAFTA SONRA GEÇECEKMİŞ. dELİ GİBİ KAŞINIYORUM. İŞ YERİNDE LAVABOYA GİRİP TATLI TATLI KAŞINDIĞIMI BİLİYORUM ÖNÜNE GEÇEMEDİĞİM BİR DURUM :(((( AYRICA AYAKLARIMDA OLDUKÇA ŞİŞKİN VE ELLERİM.
YİNE DE BEBİŞİM SAĞLIKLI OLSUN DA HEPSİ GEÇECEK İNŞAALLAH :))))

09/13/2011 12:20:00

Kaşıntılar benim sadece ayaklarım da var alerji den olup olmadıgını ya da karaciğerle ilgisi olup olmadıgını nasıl anlıcaz benim doktorum bana direk mantardır dedi cok ciddi bakmadı bile mantar dır diye

09/13/2011 12:20:00

Kaşıntılar benim sadece ayaklarım da var alerji den olup olmadıgını ya da karaciğerle ilgisi olup olmadıgını nasıl anlıcaz benim doktorum bana direk mantardır dedi cok ciddi bakmadı bile mantar dır diye

09/14/2011 05:34:00

bi takım kan ve idrar testi yapıyo doktorun karaciğerden şüphelenirse zaten. Eğer mantardır dediyse önemseme ozaman. Benim kaşıntılarım bütün vucudumda... ellerim, parmak aralarım, ayaklarımın altları kollarım, bacaklarım, göbeğim her yerim :((

09/14/2011 06:21:00

Geçmiş olsun yaa ben sadece ayaktan cekiyorum hamileliğim boyunca da öle oldu önce taban düzleşmesi oldu ayaklarımda basamadım bi hafta şimdide bu kaşıntı :((

Ynt: Son üç aya girerken baş gösteren so

09/14/2011 10:23:00

doktorum bana göğüs ucu kremini ancak doğumdan sonra kullanırsan fayda eder, tüm göğüs ucu kremleri yara kremidir yara olmadan geçmez dedi.Size bu konuda doktorunuz ne dedi?Göğüs ucu kremi(lansinoh gibi) önceden kullanmalı mıyım?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Kasım Anneleri buraya :))

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...