Son üç aya girerken baş gösteren sorunlar

Ynt: Son üç aya girerken baş gösteren sorunlar

09/14/2011 10:36:00

evet umutlu,bana da doktorum doğumdan önce kullanma dedi,hem gerek yokmuş hem de meme ucu uyarıldığında rahim kasılmalarına neden olabiliyormus...ben de hamilelikte kullanmayacağım...meme ucu yaralarının en önemli nedeninin yanlış emzirme pozisyonu olduğunu okudum...doğru emzirme ile ilgili bulduğum herşeyi okuyorum...umarım hepimiz keyifli bir emzirme süreci geçiririz bebişlerle... 

09/14/2011 11:57:00

Aynen bende doğumdan sonra kullanıcam yara olmadan işe yaramaz dediler öncesinde de kullananlar var ama sonra kullanmak işimi görür diyorum bakalım inş..,

09/14/2011 20:42:00

peki sezeryan doğum düşünenler,yanlarına kaç takım pijama yada gecelik almayı düşünüyorlar?hastaneye giderken yanımızda hasta bezi,yada çocuk için çocuk bezi götürmemize gerek var mı?Yoksa bunları hastane veriyor mu?

09/15/2011 05:24:00

bence mantıklı... Bide kauçuk göğüs uçları warmış eğer çok acıyacak gibi olursa göğsüne onları takıp emziriyormuşsun...

09/15/2011 05:26:00

ben 2 takım kendim için 2 takım bebeğim için koyucam ne olur ne olmaz bebek bezi de koyucam. Hazırlıklı olmak lazım verirlerse kullanırsın ama vermezlerse de o halde bide bez aramakla uğraşma bence...

09/15/2011 07:25:00

AYnen bende Jasmi gibi yapıcam ikişer takım alıcam kendim ve bebek için nolur nolmaz diye , hasta bezi gerekir mi bilmiorum ama bakalım

09/15/2011 07:27:00

orkid yeterli olur sanırım,yeterli kilot almak lazım tabii..

09/15/2011 07:30:00

tabi tabii kilot 5 tane koyucam ben

09/15/2011 07:34:00

ay kızlar yaklaştıkça ben bir heyecanlanıyorum...:)bakıcı işimi halletmem lazım biran evvel...:)

09/15/2011 07:35:00

Bakıcı mı tutcaksın ben 4 ay iznim var zaten sonra da anemler paslaşa paslaşa bakcaklar 10 ayı böle gecirdik mi bakalım sonrasına sonra bakıcaz :)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Kasım Anneleri buraya :))

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...