avent göğüs pompası satmak isteyen varsa görüşelim

<123>

Ynt: avent göğüs pompası satmak isteyen varsa görüşelim

01/19/2012 21:55:00

Fitun seninkisi tek elektrikli cihaz mı.Set değil galiba di mi?

01/19/2012 21:56:00

Fitun seninkisi tek elektrikli cihaz mı.Set değil galiba di mi?

01/19/2012 22:07:00

evet tekli benimki si ama dediğin gibi çok güzel masaj yapıyor bir de hiç acıtmıyor..Bana gereksiz pahalı geldiği için çiftli yerine tekliyi tercih ettim ama aynı sanırsam çiftli de extra biberon saklama kabı filan var var sanırım..eğer alıcak olursan 4 tane avent süt saklama kabım da var istersen üstelik pompaya uyarlanabilen ağzı var yani direkt sağıp buzluğa atabilirsin..10 lu pakette almıştım 55 liraya ama 6 tanesini kullandım diğerleri hiç kullanılmadı..ek gıdaya geçtiğinde de çok işine yarayacak kaplar kesinlikle sızdırmıyor heryere onlarla gidiyorum :)

01/20/2012 02:54:00

ya şimdi dikkat ettim de aventin çiftli elektronik pompası yok ki zaten :) benimki tekli derken cantasız olanı kastetmiştim.. çantalı çantasız iki link aşağıda inceleyebilirsin benimki çantasız olan:) ürün aynı ürün aslında tek farkı aksesuarları ..

http://www.philips.com.tr/c/avent-bebek-emzirme/via-scf612_10/prd/ bu da bahsettiğim süt ve mama saklama kapları

01/20/2012 14:00:00

...

01/20/2012 15:04:00

canras sorunu atlamışım geç de olsa cevaplamak istedim. Ben bebeğimin memeyi reddetmesinden dolayı 2. aydan sonra pompa almak durumunda kaldım, ve çok şükür ki bebeğim doğru düzgün emmediği halde 6. ayın sonuna kadar anne sütü verebildim. Ama pompa da bir yere kadar, emzirme işi tamamen psikolojik aslında, hiçbir pompa bebeğin emdiği zamanki kadar sütü arttırmıyor, benim sütüm 6. ayda tamamen kesildi.

02/01/2012 18:59:00

güncel

02/01/2012 19:05:00

Merhaba ben satıyorum.2 kere kullandım.kızım biberon almadı kaldı esim 500 tl ye almıştı.

02/01/2012 19:36:00

çok pahalıymış bilgehanmelek o kadar malesef ki veremem.teşekkür ederim.

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2.Yeni

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...