İyi ki doğdun Peri Kuşum :) (Perihan'nın doğum günü)

Ynt: İyi ki doğdun Peri Kuşum :) (Perihan'nın doğum günü)

09/17/2012 08:13:00

Perihancım, doğum günün kutlu olsun nice güzel yaşlar :))

09/17/2012 08:15:00

Perihancigim, ailenle ve sevdiklerinle; bir omur boyu mutlu olmani, yillarini saglik ve huzurla gecirmeni diliyorum. Sevgiler:)

09/17/2012 08:18:00

Perihancım, iyi ki doğdun arkadaşım. Hep gülsün güzel gözlerin

09/17/2012 08:21:00

Peri kızım... güzel gözlüm, güzel yüzlüm, yakışıklı Demir'imin anası...  Gülen yüzün hiç solmasın. Mutlu huzurlu saglıklı bir ömür dilerim... iyi ki dogmuşsun... iyi ki tanımışım güzel yüreğini... birlikte nice yıllara inşallah

09/17/2012 09:22:00

Doğum günün kutlu olsun Peri, nice güzel, sağlıklı, mutlu yaşlara :)

09/17/2012 09:35:00

Doğum günün kutlu olsun Perihancım, gülen yüzün hiç solmasın, ailenle daha nice uzun, sağlıklı ve mutlu bir ömür dilerim 

09/17/2012 11:35:00

Mutlu yıllar :)

09/17/2012 11:56:00

Kıvrak zekalı, inceden inceye dokunduran, nükteli, sozunu esırgemeyen, ozu sozu bir, akıllı ve guzel kadın:

Bir arkadas olarak insana katabileceklerinin cok oldugunu dusunuyorum. Bir anne olarak ise ewladın icin bulunmaz bir varlık oldugundan eminim.

Her gecen yıl, guzellıgıne, aklına ve saglıgına artılarla gelsın ınsallah. Nice yıllara.

09/17/2012 12:00:00

Perim nice nice yılların sağlıklı, huzurlu, bol şanslı, bol kısmetli bir hayatın olsun.Hep sevdiklerinle ol inş. Mutlu yıllar :)

09/17/2012 12:05:00

Gülçiiinnn, ne ettin sen! Neye ağladığımı nasıl açıklayacaktım, iyi ki patron yok. Çok çok teşekkür ediyorum hepinize, kuzularımızı birlikte büyüteceğimiz nice yıllarımız olsun.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...