Hamilelik, Doğum Ve Bebek Bakımı

10/20/2012 11:22:00

Merhaba hamilelik, doğum ve bebek bakımıyla ilgi tavsiye edeceğiniz bir kitap var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden Çok Teşekkürler...

Ynt: Hamilelik, Doğum Ve Bebek Bakımı

10/20/2012 12:57:00

Evet bebenizi beklerken siZi neler bekleri bende almiştım ama baskı cok eski dolayısıyla bazen sorular yada cevaplar cok mazide kalmış gelebiliyor ben bu sefer babywşse diye bir kitap aldım en azından daha bilgi verici bakım hakkında hayat kurtaran tiyolar var ama internet cok geniş bir kaynak

10/20/2012 12:58:00

Bende kullanmadıgım kitaplar var istanbulda iseniz elden verebilirim kargo size pahalıya patlar sanırım

10/20/2012 14:45:00

Fikirleriniz için çok teşekkür ederim. bende şimdilik hamilelik takibimi internetten yapıyorum. Bebek bakımıyla ilgili Bazı sitelerde yanlış bilgiler olabilme ihtimaline karşı tavsiye edilen bir kitap okumam faydalı olur diye düşündüm. Keşke İstanbulda olsaydım diyorum şimdi :S Antalya'da yaşıyorum. Kargo  ne kadar falan tutar acaba ? Çünkü okunmuş ve cidden işe yarayan kitaplar almak çok önemli.

10/22/2012 10:43:00

Çok Teşekkür ederim çok faydası olacak...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kitap Kurdu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...