İstanbul, Anadolu yakasında bakıcı

01/03/2011 17:37:00

Arkadaşlar, bir arkadaşımdan gelen maili aynen aktarıyorum, belki işinize yarar.

Asagidaki komsumuzun bakicilari Nahide Hanim ailenin yatili bir bakici ihiyaci olmasindan dolayi isinden ayriliyor.  İkizleri 0 yastan 6 yasa kadar buyutmus biri. Benim disaridan gozlemledegim iyi bir bakici oldugu. Etraftan tanidigim kisiler de hep bana bu yonde bilgi vermislerdir. 

Nahide Hanim Kadikoy'de oturuyor. Dolayisi ile bircok semte gidebilir. 0 yas bebek de alabilirim diyor. Tam gunlu calismak istiyor, yatili kalmak istemiyor. Ayrica bakmis oldugu cocuklarin ailesi de referans oluyor. 

Aranizda bakici arayanlar veya etrafinizda bakici arayisi icinde olanlar olabilir, bu bilgileri yönledirirseniz cok sevinirim.

Nahide Hanim iletisim bilgileri :  0506 287 81 70  

Ynt: İstanbul, Anadolu yakasında bakıcı

02/18/2011 15:29:00

tam gunlu ama haftanın 3 gunu calısmayı dusunur mu Zeynep?

02/18/2011 19:21:00

bilmem Yasemin, dediğim gibi mail bir arkadaşımdan geldi, ablayı tanımıyorum. istersen o telefon numarasından bir ara, hem de genel bir yoklama cekersin.

02/19/2011 14:48:00

aradım, 3 gun ve adada bakma durumuna sıcak bakarsa bana gerı donecek. tesekkurler.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bakıcı/Yardımcı Önerileri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...