Dukana yeni başlayanlar...devam

01/03/2012 09:43:00

diğer konudan devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

01/03/2012 09:47:00

takibe devam:))

01/03/2012 09:48:00

iyi oldu, diğer sayfa da çok dolmuştu zaten. üzüldüğüm tarifler sayfası vs. keşke buraya taşıma imkanı olsa.

01/03/2012 09:56:00

Denenmiş ve basarılı olmus tarifler dosyalarıma eklenebilir bence

Hatta bir deneme yapıp dosyalara ekmek tarifini ekledim

01/03/2012 09:58:00

dün akşam bi tane uydurdum yarına söyliycem başarılı mı :P
bu arada o kek tarifi vardı ya.. hülya eklemişti sanırım ben acıbadem aromasını çok kaçırdım diye acı oldu ve de sufle mantığında olduğu için söndü ve yapıştı vs... yani bence fossss

01/03/2012 10:01:00

ben çok tembelim bu dukan tarifleri konusunda, hiç kekti kurabiyeydi vs denemelerim olmadı :) tüm malzemeler de var elimde, yaparım diye. diyet bitecek ben hala yapacağım :P

goji berry aldım mesela, kurabiyesini yaparım belki diye. acıbadem ve limon aroması var, sonra light puding aldım. duruyorlar bir köşede... bir de kavanoz stevya'm var. tatlılarda kullanmak için. hahahah :P

01/03/2012 10:03:00

çikolata soslu pancake başarılı yalnız... ama ben sos yapmadım light sarelle kullandım bi de pancake kısmını yakmasam fevkaladenin fevkinde olacaktı

01/03/2012 10:07:00

Cocncon gruba görselde koysana logo kısmına

01/03/2012 10:09:00

pancake dediğin, krep tarzı mı oluyor? ben karıştırıyorum o terimleri hep ya. bu dukan krebini bir tutturamayan ben varımdır sanırım. her seferinde parçalanıyor, fazla tutunca da kararıyor.

01/03/2012 10:15:00

Pancake bende yapmıyorum pek , ekmek en iyisi valla , hemde yap 1 hafta ye , sabah sabah işime geliyor , yanına da az yaglı süt biraz peynir , sp günüyse salatalık , domates , ohh mis gibi kahvaltı işte .

Yılbası haftası öküz gibi yedim demiştim ya , karbonhidrat hakkaten insanı acıktırıyor kızlar . Hiç mi insan tok hissetmez , bela valla bu cikolatalar , tatlılar falan .

Bugün dukan ekmegimi yiyerek kahvaltı yaptım az yaglı kasar ve cayla . Bu saat oldu hiç acıkmadım valla .

Annemde simitler , ballar vs. yiyip yaptıgım kahvaltılar sonrası hiç tokluk issetmiyordum böyle . Yulaf süper iş görüyor demekki.

Fena girdi totoma tabi o ayrı gecen hafta . yeni yıla yeni umutlar diyoruz , moralimizi bozmuyoruz, yola devam ..

01/03/2012 10:15:00

evet tatlı krep diyelim elvancım zaten pancake dediğimiz tavada pişmiş kek.. bu daha krepe yakın çünkü sadece süt tozu tatlandırıcı ve yumurtayla yapılıyor un nevi bir şey yok

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...