Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

01/05/2012 14:06:00

at bana linki söyleyeyim

01/05/2012 18:11:00

bige senin pırasayı yaptım şimdi, fırında pişiyor :) sadece 1 yumurta eksik oldu. bakalım nasıl olacak.

01/06/2012 07:24:00

günaydınlar
-100'le geldim memnun değilim ama yapacak bir şey yok 0dan iyidir
elvan pırasa raporu ver nasıl oldu?

dün akşam ıslak kek yaptım sosunu döküp yattım sabah nescafeyle ımmmmmmmhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

01/06/2012 07:28:00

süpersin bige ya, dün akşamdan beri pudingimi yememek için zor tutuyorum kendimi, birazdan dadanacağım kendisine :)

pırasa müthiş oldu. herkese tavsiye ;) kızım bile sevdi. kendi sebze yemez de, gerçi börek diye yutturdum ona :P

hele eşim diyete girmemden artı bir hoşnut. sen diyet yaptığından beri değişik yemekler yiyoruz diyor :P :))))

01/06/2012 07:32:00

ay allahım değişik yemek sevmeyen tek benim kocam mı yaaaaaaaa :(((

o zaman pırasa tarifini sp günleri tariflerine yaptığın şekilde ekleyelim
valla benim 100grda kalmam muhtemelen çok fazla kakao tüketmekten oldu... dün çikolata krizi tutmuştu ya.. yemekten sonra light puding yaptım ve 2 kase yedim :S bu sabah da ıslak kek yidim.. yarına garanti +yım :S

01/06/2012 07:36:00

dünden beri zihni sinir projeleri geliştiriyorum

puding tozu kullanılarak yapılan kurabiye ve kekler var ya... dukan'a da uyarlanabilir light pudingle ;)

ayrıyeten vanilyalı light pudinge su veya sütte şişirilmiş yulaf kepeği (ve hatta yulaf ezmesi) ekleyerek bol tarçınla çakma sütlaç da çıkar di mi? ;)

sonracıııma kekin üzerine biraz sulu yapılmış puding döküp soslandırabiliriz... hatta çikolata soslu cheesecake üretmek bile mümkün olabilir...

haşlanmış tavuk etinden tavuk köftesi deneyeceğim en kısa sürede (zira dün akşam ilk kez aç kalma pahasına fırında pişmiş tavuğu yiyemedim :S)

toz zencefil ilaveli (keyfe göre) naneli veya nanesiz limonata yapabiliriz tatlandırıcıyla
ayrıca kakao süt tatlandırıcıyla frappe yapmak mümkün, milkshake ha keza

evde kalamar, ahtapot vs pişirmeyi bilenler lütfen tarif girsin çünkü tavuktan gına gelmiş durumda, balığı da sevmiyorum deniz ürünlerine açılmak istiyorum

01/06/2012 07:48:00

günaydınlar ;)

pırasayı ben de deneyeyim bugün ilk SP günüm, sabah light beyaz peynir minik bir dukan ekmeği parçası ve 3 adet minik sivri biber.

4 günlük atak sonunda -1,4 kg, yavaş ama kararlı adımlarla gidiyorum düşüncesiyle karamsarlıktan çıkıyorum. az mı verdim ne, 1,4 kg

başlangıç:70,6
4 günlük atak sonu: 69,2

01/06/2012 07:50:00

-100

ahanda yazıyorum ben büyük duraklama evresine girdim galiba.

01/06/2012 07:51:00

hülyacım bünyeye göre değişiyor, adet döneminin yakınlığına göre değişiyor, en önemlisi vereceğin kilonun azlığına/çokluğuna göre değişiyor
neticede diyetisyen marifetiyle verdiğimizde ayda 4 kilo verdiğimizi düşünürsen 4 günde 1,4ün aslında ne kadar önemli olduğunu görürsün ve motive olursun ;) benim en büyük motivasyonlarımdan biri bu en azından

01/06/2012 07:52:00

conconum bi bfit falan mı düşünsen aceba? ya da bir iki gün tümüyle dağıtıp vücudu bi salak etsen? 3. seçenek bir hafta boyunca 5sp+2p yapsan?

şaşırması lazım şu an biliyosun

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...