Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

01/06/2012 07:53:00

Bigecim 10 kg vereceğim, en azından kaçamaksız devam ediyorum, kararlıyım, kendimden eminim :) 10 da birini vermişim sayıyorum;) haklısın yani...

01/06/2012 07:55:00

selamlar ,

dün akşam dayanamayıp yediğim bisküvili çikolatalar hiçte basum değilmiş.+500 le karşınızdayım.hiçte umduğum gibi başlamadım bugün.kendi kendime  nazar ediyorum.üzgünüm süzgünüm suçluyum.çikolataya dadandım ben yine yyyyyyyaaaaaww :(  en iyisi akşam gidince ligt pudingimi yapayım ben.

01/06/2012 07:57:00

bigem bfit banay akın yok ki :(( şu araba işinibir halletsem çok iyi oalcak çünkü 6 da işten çıkıp 8:25 gibi evde olmaktan sonra kuzuyla oynayıp yanında sızmaktan ve 23-23:30 arası sadece zorunlu işleri halletmekten yoruldum.

evde yatılı bakıcı var evet ama ben eve girdiğim andan itibaren aylin benim. zten kıyamıyorum da. tüm gün bakıcı ile.

sporsal işler için bugün tekrar tibet egzersizlerine başladım. bir de metroda merdiven kullanıyorum.

bir taraftan elma krom artık bana sökmez oldu.

ayrıca dün regl oldum.

çekilmem ben bu aralar soyleyeyim

01/06/2012 07:58:00

soru:

gün içinde sık sık yemek düşünüyor musunuz? Yiyemedikleriniz için hayıflanıp kendinizi mahrum bırakılmış hissediyor musunuz?

biz çekeriz aşkolsun sen bizim nelerimizi çekiyorsun ;))

bige, tatlı krizi tutmuş seni bugünlerde anlaşılan :) projeler süper de, ara ara yapsan daha iyi olur sankim.

hülya, gitsin de, yavaş veya hızlı ;) bence normal gidiyor. genelde verilen zamanda da kilo verimi tamamlanıyor.

01/06/2012 08:01:00

yapmıyım elvan ya.. sonuçta light puding izinli diyoruz ama izin haftada bir kez ve onun içinde nişasta nevi bir şey olmasa kıvam almaz :S

tarifi bulayım arkadaşlar tatlılara ekleyeyim... ıslak kek!!! diyorum mmmmmmhhhhhhhhhh diyorummmmmmmm

01/06/2012 08:05:00

ekle ekle ıslak keki. aslında güçlendirme döneminde yapmak lazım tatlı olaylarını, seyir evresinde de nadiren. regl zamanı diyeyim.

özge, regl etkilemiş seni :S birkaç gün daha bekle, vücudun normale dönsün, gidişata göre bir karar verirsin. bige'nin dediği gibi şaşırtman gerekebilir.

fatma, naptın yaw. bir uslu dur, bak o kadar uğraşıyorsun, yazık emeklerine. eve çikolata sokmayın bundan sonra, alışverişlerinizde de dikkatli olun. vermek istiyorsan azami çaba göstereceksin. ayda bir light puding. bu kadar...

01/06/2012 08:09:00

özgem sorunun cevabı evet ve hayır
bugüne kadar yediklerime sayıyorum ve hayıflanmıyorum yiyemediklerim için ama yeni çeşit ne geliştirsem değişik ne yesem diye dukan sınırları içinde çok sık yemek düşünüyorum

01/06/2012 08:10:00

etkiledi valla elvan +1300 ün müsebbibi de oymuş.

spora dadanmak gibi bir hayalim var. Hatta nasıl her sabah ve her akşam dişlerimi fırçalıyor ve bunu asla sorgulamıyorsam, mutlaka vakit bulup yapıyorsam tibet egzersizlerini de o duruma getirmeliyim. Hem sabah hem akşam. Hem ruhuma hem bedenime iyi geliyorlar çünkü...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...