Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

01/06/2012 09:20:00

özge bende gün işerisinde işte olduğum için yemek düşünmeme fırsat olmuyorbazı özel durumlar haricinde regli gibi.

ammmaaaaa akşam eve gidince ne yesem diye aklımda hep bi düşünce söz konusu .ilk zamanlar dukanda körelmişti bu düşünceler son zamanlarda yeniden hortladı.sürekli bişeyler yeme arayışındayım malesef :(

KIZLAR BURDA SÖZ VERİYORUM BİRDAHA ASLA ÇİKOLATAYA ELİMİ SÜRMEYECEĞİM.

01/06/2012 09:33:00

ÖZGE çok haklısın işte öyle bir an geliyorki düşünmeye bile fırsatın olmadan birde bakmışsın ki miden de.desteğin ve bilgilerin için çok teşekkürler.

berra da zaten çikolatayı öyle aşırı derecede seven bir çocuk değil nadirdir yediği.2 günde 1 falan.her türlü çikolatayı yedirmiyorum zaten kinder alıyoruz genelde.

01/06/2012 09:36:00

O zaman o hale geldiğin noktayı iyi tespit edeceksin.

Canın sıkkınken mi? Çok aç kaldığında mı? O an ne anı???

Elinin altında tutmayacaksın tehlikeli şeyleri. pes eden sen değil vücudun olacak.

Kan şekerini düşürmeyeceksin.

Çok aç kalmayacaksın.

Bedel ödemeyeceksin.

10 gün atak yapmaya kalkmayacaksın :))

01/06/2012 09:37:00

Arkadaslar , seyirde bu kadar cok tatlı türevi( dukana uygun bile olsa) tüketmek hiç dogru degil. Süreci yavaslatıyorsunuz , söyleyeyim .

herkes tatlı tarifi verip birbirini costuruyormus gibi göründü gözüme . Sokmayın aklımız böyle seyler alla allaaa:)))

Evet bugün aksiyim , 2 günde -2 kg.dan sonra bugün 100 gr bile oynamamıs olmanın derin hüznünü yasıyorum sanırsam ..

75.8

Gel 75 gel artık beeee

01/06/2012 09:38:00

oh be hayat :)) 2 günde 2 kg gitmiş daha ne:))

uslu dur sende aman diyim!

01/06/2012 11:10:00

-200 ama atak'a göre hala +400.. Sankiataktan çıktığımdan beri yüzüm daha bir şiş gibi geliyor. Off şu hipotroidi beniçok yoruyor artık

01/06/2012 11:29:00

Bende bugün 0. Artı yok eksi yok :(

Hayat sen 75i ben 69u bekleyip duruyoruz iki haftadır  :)

Ama kendime göre sebeblerim var :P Annem geldi, iş yerinin yemekhanesi bir hafta çalışmadı hep dışarıda yemek zorunda kaldık. Yürüyüş yapamıyorum gibi gibi. Önümüzdeki hafta kendi düzenime geri döneceğim.

01/06/2012 11:31:00

Bu arada Hayata bu tatlı konusunda katılıyorum. Tatlandırıcılı da olsa onun da bir kalorisi var :( olmasa keşke. Çok yememek lazım.  Ben hafta 1 ile sınırlandırdım kendimi. GEçen hafta kaçtı epey ilginç bir şekilde malum vakitler değil. Hatta tam ortası.

01/06/2012 11:40:00

Bence yulaf kepegiyle yapılmıs ürünleri sabah yada öglen tüketmekte fayda var , aksamı corba türevi seylerle light gecirmek kesinlikle daha etkili kanımca .

Bugün ögle yemegim yok . Light yogurtla geciriyorum . Aksamıda tavuk paca corbayla  gecirebilirsem ki beni tutuyor o corba allahatan, belki yarın 75 e yaklasırım diye umut ediyorum :(

01/06/2012 11:42:00

çok açım sevgili dukankankalarım

salatamı bekliyorum dört gözle. Tavuklu ama olsun :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...