Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

01/03/2012 11:01:00

yilbasindan +2500 ile donen baska bir tombik de benim.. dukan yapmiyordum ama evvelsi yil disiplinli bir diyetle 14 kilo vermis, bir yil boyunca da kilomu sabit tutmayi basarmistim. 10 gunlugune turkiyeye gittim -ve aslinda her zamanki kadar yedim, yilbasi gecesi haric!- pantolonlarimin sikmasindan hic ustume alinmadim cunku regl olacaktim. oldum, bitti, tartildim ve +2500 u gordum! simdi acayip panik halindeyim, insan o kadar zorlukla verdigi kilolari kioisa surede ve farkinda olmadan geri aldigini gorunce cok demoralize oluyor. simdi sizden gaza gelerek ben de bu fazlaliktan dukan disipliniyle kurtulmaya calisacagim. kitabi okumustum daha once, grubu da epey uzun sure gozlemledim, prensiplere hakimim. vermem gereken kilo az oldugu icin atak yapmasam ve haftada bir gun sirf protein, kalan gunler sebze protein yapsam diyorum, sekeri ve karbonhidrati kessem..bu arada herkes azmiyle ve katettigi yolla bu sayfalari doldursa, hepimiz gaza gelsek, herkes ideal kilosuna kavussa ve bir daha hic kilo almasa! hayat bayram olsa:P

01/03/2012 11:05:00

ben de verilecek kilom az olmakla beraber pazartesi bu diyeti yapma kararı aldım.  5 gün atakla başlayıp, 25 gün seyir şeklinde devam etmeyi düşünüyorum.

verilecek kilosu az olanlardan bu diyeti yapanların tecrübelerini okumak isterim.

01/03/2012 11:31:00

nasıl avatar? 

:))) 

01/03/2012 11:38:00

ben begendim  avatarı :) Hayırlısı olsun yeni grubumuz. Yeni mekan yeni motivasyon :)

01/03/2012 11:39:00

süper olmuş Özge hayırlı olsun grubumuz...

bu arada öğlenbizim yemekhanede bana birşey çıkmadı.

-1 kase baharatlı yoğurt
-1 dilim dukan ekmeği

Arkasından yeşilçay keyif çayı olarak...

01/03/2012 11:50:00

Bak yaa neler olmuş eski dukan sayfasında :)) Hadi hayırlı uğurlu olsunnn ve Ozgecon' um siz tecrübeli dukancılar varken bana grubu açmak düşmez diye bilerek bekledim, uygun görürseniz açarsınız diye. Oh iyi oldu bence. Çok teşekkürler kendi adıma.

Bu arada diyete başladığımda 84. 700 falandım bu sabah: 79.6 :))) Allahım inanamıyorum!!!

01/03/2012 11:53:00

Yeşilanne maaşallah ve başarılar ;) ben de atak günümün sonunda kaç olacağımı merak ediyorum, ay daha ne kadar başındayım:) görmemişin dukanı benimki

01/03/2012 11:54:00

Bir süre sonra avatara kendi incelmiş öncesi-sonrası fotolarımızı koyarız :))

ben begendim sahsen ..

01/03/2012 11:58:00

Hayatto senin ekmeğinin lezzetini beğeniyorum ;)sağolasın...

maya ile yapmayı denedin mi? nasıl olur diye meraktan soruyorum.

01/03/2012 12:04:00

KIZLAR öğlen yiyecek bişey bulamadım meyveli yoğurt yiyorum :(

özge iyi olmuş açtığın sağolasın be kuzum.

yeşil anne maşallah çok sevinip dağıtma sakın sonu bizim gibi bazı zamanlarda hüsran oluyor kaçamak yok unutma

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...