Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

01/09/2012 09:17:00

HAAAAAAARİİİİİİİİİİİİKKKKKKKKAAAAAAAAAAAAAAA!!! her yere gülücük bırakmaktan çakar gibi olmuştum bennnnnnnnnnn

uzat nan alnını

MUAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHH

01/09/2012 09:19:00

hehehehhe uzatçam inşallah gelicem angaraya. kıskandım zaten :))

01/09/2012 09:20:00

anaaaaaaaam dur sen gelmeden benim biraz daha vermem lazım 10 gibi gezmeyek mümkünse :P

01/09/2012 09:22:00

kitabın başlarında meyve konusu işleniyor ya yenebilir denmiş, kitabın sonuna gelmedim, ondan sordum işte hangi evre acaba diye...

01/09/2012 09:23:00

Tebrikle özge emeklerinin karşılığı;) inşallah ben de böyle iyi sonuçlar alırım...;) kaçamaksız devam

01/09/2012 09:26:00

inşallah hulyam.. alacaksınız merak etmeyin :)

geri almama mucadelesi başlayacak şimdi yavaştan.

hulya tirodine baktırdın mı? metabolizmanı hızlandırmak gerek yeşil çaydır tarçındır onlara devam. bir de yulaf kepeğini akşama bırakma sabah tüket.

bir de dukan sırları kısmına kitaptan bazı şeyler yazdım ona bir bak.

01/09/2012 09:30:00

Baktırmadım, sadece şeker ve kolesterol baktırdım o da şirkette toplu tahlil yaptırıldı, ama düzenli olarak yeşilçay içiyorum, elma krom içiyorum.

haklısın ben de bugün öyle yaptım biliyor musun, kahvaltıda tüm hakkımı tükettim. akşama ve öğlen yememek için. Ama bu kadar karbonhidrat ağırlıklı beslenip de bıçak gibi dukana geçince vücut sersemledi, ona da hak veriyorum:)
kendimden de eminim, bu hafta bence fazla gidecek... tamam bakayım, kitap almış kerdeşim bana da ama daha çok başındayım.

01/09/2012 10:25:00

özgeee, süpersin ya :) çok güzel, hayallerine kavuştun işte. darısı bize inşallah :) hep 50 küsurlarda kal emi ;) güçlendirmeye mi girdin şimdi?

01/09/2012 10:27:00

ilknur, yemeyi unutuyorum dediğinde hiç mi birşey yemiyorsun? ama yemezsen nasıl vereceksin ki. vücuttaki yağların yakılması için protein lazım. 3 öğün en azından güzelce yemek gerekiyor. atlamadan ve miktarını doyurucu tutarak. 

01/09/2012 10:33:00

Ben sabahları tartılıyorum, siz de öyle mi yapıyorsunuz?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...