Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

01/09/2012 10:59:00

sabahları, aç karnına ve wc'ye çıkmışken (mümkünse büyük :P) bir de kıyafetsiz.

01/09/2012 11:15:00

tamam benim büyük genelde o saatte mümkün olmuyor (sabah 06:30) :)
diğerleri ok:)

01/09/2012 11:16:00

aynen elvan hatta susuzluktan kavrulmuş dahi olsam mümkün olduğunca tuvalete gitmeden içmemeye çalışıyorum 100gr oynar diye :P

01/09/2012 11:18:00

ben büyük wc çıkmamışsam tartılmıyorum :) +ları görmemek için :P başta kilo gidişi iyi oluyordu farketmiyordu ama son zamanlarda azalmaya başladı.

01/09/2012 11:19:00

ben de sabahları sadece kıyafetsız tartılıyorum, wcden sonra ama kucuk :P

Elvan evet mesela 11 de kahvaltı ettim dun sabah. SP gunuydu iyi bir kahvaltıydı. Sonra aksam yemegine 20.30da oturduk. Yuh. yazarken bile aklım almadı. Oraya kostur buraya kostur derken yemek yemege fırsat olmuyor haftasonları. Bu 9 saatlık dilimde ayran kola gojıberry, az biraz da su gibi seyler atıstırdım hepsı bu. Sonra +1 gorunce gel de sinir olma. Ha bir de kacamak, koca sam tatlısı istedi. Serce parmagım kalınlıgında bir parca yidim.

Boyle olunca wc de aksıyor tabi.

01/09/2012 11:20:00

Ozge bitanesin supersin. Artık gonul rahatlıgıyla guclendırmeye gecebilirsin. Tebrikler hem de en kocamanından.  

01/09/2012 11:20:00

bende daha baştan az:) ben ne yapayım elvan:)
ay deliricem, sabah tartılmayı 4 gözle bekliyorum, acaba regl mi olucam ya...uf

01/09/2012 11:22:00

söyliyim de mutlu olun
haftasonu nurti kıpraşması (ki akşam üzerine kadar son derece efendi takıldım) derdine yidim.. dün de bir öğünde yidim
bu sabah da regl oldum +1300!!!
regl bahanesine sığınamıyorum olmadan önceki günlerde daha şiş olmam gerekirdi diye düşünüyorum

01/09/2012 11:24:00

ben bu sabah başladım. çok kilo fazlam yok. bir sorum var. saf protein günlerinde maydanoz, dereotu gibi otlar yemek serbest mi? kitabı henüz edinemedim. hafta sonu alıp okuyacağım ama o vakte kadar soru olarak grubu taciz edebilirim :-))

gojili berili bir şey vardı, kuru meyve? migroslarda mı var, kuruyemişçilerde mi?

01/09/2012 11:26:00

dukana en yeni, yepisyeni başlayanlar diye bir grup açsam mı:-P

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...