Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

01/10/2012 07:15:00

-500'le aranızdayım bu sabah :) 62'leri gördüm ya sonunda :)

26.11 : 70,5
10.01 : 62,8
toplamda 7,7 kg.

01/10/2012 07:16:00

Elvan tebrikler :) Harikasın, darısı başımıza:)

01/10/2012 07:18:00

yalnız yanarım yanarım öncesi neden foto çekilmediğime yanarım :) başlarken veya başlamadan önce bir fotoğraf çekip, bir de bitince çekmek vardı farkı görmek adına.

01/10/2012 07:18:00

teşekkürler hülya, inşallah. tam 1,5 ayda gitti sıfır kaçamaksız. sporu da yapabilsem 10 gündür hareket sıfır :S

01/10/2012 07:23:00

1,5 ayda istediğim kiloya gelirim mı ben de? eğer öyleyse süper.

01/10/2012 07:26:00

elvancım tebrik ederim.. mezun oluyosun ha? ne mutlu ne güzel çok sevindim senin adına

01/10/2012 07:59:00

vayyy sabah sabah güzel haberler duymak ne iyi!

elvancım tebrik ederim :))

hulya, senin vucut çok dirençli kilo vermeye. Bu nedenle aksatırsan hemen geriye dönem olasılığın var ama pes eden vücudun olursa inanıyorum en kısa zamanda düşeceksin istediğin kilolara. tebrik ederim! ve evet ne çok karbonhidrat alıyormuşuz değil mi???

zeynep devam. Oturmadan vereceksin kilolarını. Ama seyirde daha yavaş gidecek.

İlknur takılır o kilit noktalarda. benim de 70lerden düşerken, 65'ten düşerken ve en son 60'tan düşerken 10-15 günlük duraklama dönemlerim oldu. En uzunu 60'tan 59,5'u görene kadar olan sürdü. Pes etmek yok ama. hele 65'lere gel çok daha iyi hissedeceksin kendini.

Fatma tebrik ederim seni de. Kaçamak işini kontrol altına almaya başladın anlaşılan. Biraz dayan arkadaşım bak kendini çok iyi hissedeceksin. Karnabaharlı Tavuk tarifini bekliyoruz.

Bigem, bu ankara kıpraşmasının yan etkileri. Devam bacım. Zaten benim elim mahkm koca d dukanda. güçlendirmeye geçsem bile hafta sonları ve akşamları yine s-sp gider benim. Ve bende devam edeceğim. Bakalım neler olacak...

Hayat senden haberleri bekliyoruz!

Ben ise ne + ne - hatta dün eve gittiğimde 59,3 idim sonra yemek yedim kızımı uyuttum vs. sabah 59,5 olmuştum. şu 60 sınırından biraz uzaklaşsam çok iyi olacak, korkuyorum yine su toplayım +1300 leri görmekten. Çok moral bozuyor o durum. 57-58 den sonra ne kadar zamanda giderse gitsin modeline geçeceğimdir.  en son o modele 65'ten sonra geçmiştim. Takılmadan devam ediyorsum gidiyordu da üstelik.

Sabahları tibet egzersizlerime yeniden başladım. Hem ruhuma hem bedenime çok iyi geliyor.

opuyorum hepinizi dukankalarım :))

01/10/2012 08:17:00

Özge kesinlikle çok dirençli ama haklı o kadar yüklemeyi bir anda bıçak gibi kestim, hafifletmeden direk kesiyorum dedim ve kestim. eminim haftaya falan daha çok gidecek, devam!!!

01/10/2012 08:17:00

özgecim desteklerin için çok teşekkür ederim.kendimi gerçekten okadar hafiflemiş hissediyorum ki kıyafetlerimden bile farkediliyor ve daha da çok azimleniyorum.manken gibi olacağım günleri iple çekiyorum.kendimi ispatlamak istiyorum.
şu senin tibet egzersizlerine bi göz attım çok yorucu egzersizler değil zevkliye benziyor bende akşam kızımla başlayayım yapmaya.berranın çok hoşuna gidiyor öyle haretler yapmak ben ne yaparsam aynısını yapıyor cadı.

kaçamak olaylarını hallettim abartmıyorum ama sıfır kaçamağa indirgemem lazım .işyerinde sıfır kaçamak ama evde biraz dayanamıyorum :( ilk diyete başladığım gibi olmam lazım.

FIRINDA KARNIBAHARLI TAVUK tarifimide paylaştım deneyin derim.

Elvancım senide tebrik ederim.azmin elinden hiçbir şey kurtulmuyor.banada inşallah 60 lı kiloları görmeyi nasip eder RABBİM.hepimize istediğimiz kilolara düşmeyi nasip etsi.emeklerimizi boşa çıkarmasın.

01/10/2012 08:23:00

hülya valla karbonhidratsızda gayet güzel yaşanabiliyormuş.kendimize nekadar eziyet etmişiz.ben diyete başlayalı 1 ay 4 gün oldu ekmeği kesinlikle yemedim makarna ağzıma sürmedi pilav da ine öyle kendimi gayet sağlıklı hissetdiyorum.bu süre içerisinde verdiğim kilo 8.40 kg.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...