Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

01/10/2012 07:06:00

çok teşekkürler arkadaşlar :) sp gününden sonra bu sonucu görmeyi beklemiyordum.

bigecim, daha 2,5 kilo var mezun olmaya. 60 olunca bırakmayı düşünüyorum. son kilolar zor gidebilir gibi geliyor.

hülyacım, kesinlikle vücudun dirençte. direnci kırınca daha güzel gidecek. emin ol ;)

01/10/2012 08:05:00

Fatma çok haklısın, kendimi son günlerde çöplük gibi hissediyordum, canımın her çektiğini pişirip yediğim koca bir yağ+un+şeker çöplüğü...

Elvancım azimliyim :) o kıracak kendini başka yolu yok...sayenizde başladım, devam ediyorum...

01/10/2012 09:16:00

arkadaşlar dün başladım Dukana.

Dükan amcanın orjinal sitesindeki formu doldurdum. 

01.05.2012 de inşallah 55 KG OLACAĞIM :))

peki spor yapıyormusunuz??? hiç sporsuz olabilir mi? Bende yürüyüş bandı var ama zaman yok :(

01/10/2012 09:17:00

55 benim de hedefim :-)

bugün salona yazılmayı planlıyorum. dukan ilk günler ağır sporlar yapmayın diyor ama sonrasında günde 25 dk. yürüyüş tavsiye ediyor sanırım.

01/10/2012 09:20:00

ewet Zeynep bende kitabı yeni aldım,akşamları iş çıkışı vapurda okuyacağım, zaman zaman zaman...Zaman olmadığı için bi çok şeye yetişemez oldum.

01/10/2012 13:54:00

kızlar ben artık baslayabilirim dimi.6ayda cok erken demiştiniz.artık 8 aylık olcaz.baslamamda bir sakınca yoktur inş.

birde icecek olarak rezene içebilirrmiyim seker atmadan icebilecegim sıcak sadece o var..

01/10/2012 14:30:00

Berra-visal bebeğinin beslenme düzenine göre sen karar vereceksin aslında anne sütü agırlıklı mı besleniyor yoksa ek besinlere mi agırlık veriyor... acele ediyorsanatak süresini cok fazla uzun tutmamanı öneririm seyirde tek eksik meyve olacak onu da kendi yiyorsa sorun yok bol bol sıvı tüket karar sana ait...
rezene icebilirsin dogadan elma krom kayısı ya da limonu da güzel...

01/10/2012 14:46:00

tşk heroina cok meyveci bir insan degilim ama tatlı krizleri oluyor tabi regl öncesi..düğünler icin hazırlanıyorum yoksa beklerim ama kilo beklemiyor işte :D

01/11/2012 05:34:00

3. gün ne + ne -... nasıl iştir yahu 100gr da mı oynamaz?

01/11/2012 05:47:00

Bige +1 bugün de dünkü ile aynı sayıyı görünce sinirlerim zıpladı. Nasıl oynamaz diye :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...