Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

01/11/2012 07:52:00

ayyynen benimde oyle. 3. gün kıpırdamasız.

geçeceeekkk sabırrrr!

hadi sizi gaza getireyim,

4-5 sene once bana Medium beden beyaz bir gömlek hediye gelmişti. Kesimi filan superdi ama kolum girmedi bile değil düğmelerini iliklemek...dün ilk defa giyebildim beyaz gomleğimi. Altına da 42 beden dar bir eteğim vardı onu.

Etek bol üst dar oldu ama kendimi çok iyi hissettim.

Bu dukan hadisesi sabretmeden meyve vermiyor hanımlar. Ben azimle devam etmekteyim.
Dün akşam turşu yedim ama dayanamadım muhtemelen bool su tuttum. Tuvalet yine sorun. Bir de tas kebabı yapmaya başladık ne güzel oluyor o oyle :)

01/11/2012 07:55:00

hayır anlamadığım şu hadi haftasonu yedim artı regl +1300ü gördüm.. ptesiden beri gayet düzenli dukanımı yapıyorum, e regl başlangıcında da bir miktar kendiliğinden gitmesi gerekmez mi? bu da 100 gr olsun kendini göstermeli ama yaaaaa

özgecim senin vücudun artık direndiği noktalara geldi o yüzden 3 gün de olur 5 gün de... sinirimi bozmuyor ama anlamıyorum kendiminkini

01/11/2012 08:04:00

Bige o dönem ben de enteresan üç dönemdir kilomu hesaplıyorum. Ben bittikten neredeyse bir hafta sonra suyu kaybediyorum. Hemen 2. gününde olacak diye bekleme. Herkesin vücudu farklı tepki veriyor sanırım.

Bende de özgeninkine benzer güzel bir gelişme var. 42 beden yıllardır içine giremediğim mantomla geldim bugün işe. Türk markası diye 42si biraz büyük diğer marka 42lere göre ama olsun. 42nin içine sığdım işte :)

01/11/2012 09:00:00

bende de ne + ne - bugünlük. inşallah duraklamam.

kıyafet meselesinde olumlu gelişmeler var evet, kendimi zayıf zannettiğim (o zamanlar 67-68 kilo idim) zamanlardan kalma pantolonum bol geliyor. bacağımı sığdıramadığım pantolonlara girebiliyorum artık. 42 bedendim sanırım 40 beden olacak gibi. tabi geniş 40 kalıp beden :)

01/11/2012 09:00:00

hangi vitamini aldın nil? içeriğine bir bak nişasta ve tuz var mı?

--

Öneri: goji berryleri elma krom çayının içine atıp için. Güzel oluyor :)

01/11/2012 09:06:00

özge dün akşam goji berryden draje yapma hayali kurdum ama henüz elimde goji berry olmadığı için tadını şeklini vs bilmiyorum yani yapılabilirliğinden emin değilem

01/11/2012 09:20:00

Dün geldi benim goji berryim gurmenetten.
Bence almaya deger bişey degil , kuru üzümün yarısı kadar bişi ince uzun , draje fala olmaz . Bence almayada degmezmiş.

Ben bu hafta reglim , bitsin ve 75 e ineyim diye bekliyorum oyüzden sesim cıkmıyor . Kilom hala 76 ya daha yakın:(( Devam ediyorum rejime...

Dramatik bir iniş beklemiyorum malesef..

Dün bu arada kendime benetton indiriminden 40 beden bir pantolon aldım , bacaklar oturuyor gerci 2 kg daha vereyim güzel duracak .. Yinede mutluyum tabi 3.5  seneden sonra bu halime dönebilmekten

01/11/2012 10:49:00

sadece -100 gr zayıfladım. bu normal mi?

çünkü akşam iş çıkışı salona gidip tam 400cal. yaktım ayrıca hiç kaçamak gıda da tüketmedim.

bir de sorularım var:

çok yorgunum.

sabahları midem kazılmış gibi ezici bir açlık duygusu ile uyanıyorum. normalde böyle olmazdı?

bunlar normal mi?

01/11/2012 10:57:00

yorgunluk bende de oluyor zeyneb. Onun bir çözümü vitamin almak. Atak bitti mi bilmiyorum ama seyirde giden kilolarda azalma oluyor. Hatta bazen artılar bile. Sen haftadan haftaya kilo değişimini günlük olana tercih et o daha mühim. Bir de sanırım vermek istediğin kilo bizden daha az. DAha yavaş gidebilir belki.

01/11/2012 11:02:00

ilknur, benim atakta 3. günüm. mutsuzum. bir de ben kilomu boyumu yazsam belki tuhaf gelebilir size.

bir de kızım hasta. bende de hastalık belirtileri. ayrıca bugün çok az uyudum. belki bunlar da etkili olmuş ruh hâlimde.

hayır, akşam koşu bandında tam 50 dk tepindikten sonra ciddi bir azalış bekliyordum, hayal kırıklığı oldu sanırım.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...