Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

01/04/2012 07:38:00

Bugün işyerinde roka varmış, atakta roka yeniyor muydu?

01/04/2012 07:41:00

Ekin linkini verdiğin siteden aşağıdaki tarifi yaptım dün akşam, gayet yenilebilir oldu. İş yerinde benim gibi dağ başında çalışanlar ve bir tavuk şiş bile sipariş edemeyenler (amma acındırdım kendimi) için kahve yanında iştah kaçırmalık oldu.

Dukan Crispy Ginger Oat Biscuits

Ingredients

• 3 tablespoons of oat bran
  • 2 tablespoons sweetener
  • 1/2 teaspoon of baking powder
  • 3/4 teaspoon ginger
  • 1 teaspoon fat free yogurt
  • 1/2 egg white
  • 3 drops vanilla essence

Method

1. Preheat your oven to 180°C, 350°F or gas mark 4.
  2. Place all the ingredients in a bowl and mix well with a spoon.
  3. The mix should not be too runny (you may need to add a little extra oat bran but be mindful of your daily allowance!)
  4. Spoon the mix out on to a silicon baking tray to make four biscuits (that way you can have 2 to make up 1 and 1/2 tablespoons of oat bran which is just right for Attack and to get to two tablespoons for Cruise you could just add the extra 1/2 tablespoon to a yogurt).
  5. Bake for around 12 -14 minutes.
  6. If eaten warm they will be soft and if left to go cold they should go slightly crunchy.

01/04/2012 07:41:00

mr. dukan atak ve p gunlerine eklemeler yapmis: iki cay kasigi zeytinyagi, bir corba kasigi domates/domates salcasi/domates puresi, bir corba kasigi bugday kepegi (ozellikle kabizlik cekenler icin ve istege bagli), tatlandirici, iki corba kasigi sirke.. bir de onceden de vardi sanirim: sogan, satimsak, tursu, limon, hardal, sekersiz ketcap, baharatlar, otlar.

01/04/2012 07:48:00

hülya rokayı yiyorum ben p günlerinde, baharlı otlara giriyor sanırım.

ülkü, çok teşekkürler. sp günlerinde de var o zaman zeytinyağı. ne kadar acaba. yemeklere az da olsa katmak istiyorum ben. hani yiyebiliyorum böyle de ama zeytinyağı lezzet veriyor. domatese de sevindim :) kalanı bildiğim kullandığım şeylerdi zaten.

01/04/2012 07:59:00

-1300...Antalya öncesi kiloya dönüş. Ama hala +200 deyim totalde.

Regl yaklaştı bua ra çok oynar artık. bende sık sık ağlarım burada.

01/04/2012 07:59:00

günaydın
elvancım iki çay kaşığı yazmış ülkü ;)
bi de ben -500le geldim bu sabah... ama salak oldum ya bir gün +800 ertesi gün -500 var bir yerde bir yanlışlık

01/04/2012 08:16:00

baaaaaak sana didik di mi fıssssssss diye gitcek didik ;))))

01/04/2012 08:22:00

-1100 tek günde , demekki alkol su tutmus , aman aman gitsinler

01/04/2012 08:25:00

Ha bu arada yabancıların cay kasıgı bzim tatlı kasıgı oluyor , ona da dikkatinizi cekerim . Aslında spreyli bir yagdanlıkla hafif hafif salatalara fıs yapılabilir , ne dersiniz?

01/04/2012 09:00:00

bence biz yine de çay kaşığından gidelim ekstra incelelim ;) hazır alışmışız şimdi çk ölçüsüne :P

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...