Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

01/18/2012 07:19:00

geçer bak, sabaha birşeyin kalmaz, ben atakta bile neler çektim Bigecim, ahh ahh

01/18/2012 07:28:00

bigecim sıkma be güzelim canını bende bugün +400 ama ben kabahatimi biliyuorum.acayip kaçamk yaptım dün akşam.sıkılmak yok gidecek bu kilolar.heroina bak feyz al çok büyük bi değişim gerçekten.2 gün atak yapsana bide regli döneminde falanmısın bilmiyorum.

hülyaaaaa dün ip atladım evde 60-70 kere baya efor sarfettiriyor.amam korkmayın apartmanda deprem olmadı şükür o kilolarla :))

eve dukan macerasında özgenin ve heroina dan bize destek olmalarını ve yardımlarını esirgemeden gaz vermelerini rica ediyorum nacizane LÜTFEN.....

01/18/2012 07:31:00

fatmacım reglim yeni bitti ve ben 5 gün gibi bir sürede -1700 gördüm.. onun hemen akabinde tek kurabiyeyle +800 görünce tabii bi çıldırdım :S ha bıraktım mı? vazgeçtim mi? hayır asla, biliyorum ki bu da gidecek ama yine de hayallerim kırık bir miktar :P

o üzüntüyle bu sabah bi şey uydurdum bazlama gibi oldu :))) onu yazayım unutmadan

01/18/2012 09:12:00

ben aynı tartıyla geldim. 62,5... geçen cumartesiden beri... duraklamaya mı girdim acaba.

01/18/2012 09:16:00

dün başladım ben de. motive olur bana da,arada ben de gelip yazayım :)

01/18/2012 09:18:00

birgülcüm hoşgeldin canım.hadi ayırlı olsun.motivasyonun için yardımcı oluruz tabiki.

biraz önce 3-4 adet haylaf bisküvi+1 avuş baharatlı kraker yedim.dukan ekmeğim yoktu bugün onun yerine saydım.suçluyum ama tadları bi harikaydı damağımda kaldı.

01/18/2012 09:24:00

hoşgeldin tiryakianne ve tandemmom :) kısa zamanda, sağlıkla gitsin kilolar ;)

fatma, çok kaçamak yapıyorsun dikkat et. kendini zora koşma sonra...

dün akşam ben 2. kaçamağımı yaptım, yarım kase mercimek çorbası içtim. ne güzel geldi ama. ve öyle bir suçluluk duygusu vardı ki.

bu arada ben birşey itiraf edeceğim, su... suyu içemiyorum artık çok :( dün bütün gün sadece 1 bardak su içtim desem. beni gaza getirin arkadaşlar. bu suyu bırakmamam lazım.

01/18/2012 09:34:00

elvan haklısın canım.kaçamakları oluyor hele dün akşamkini yazsam.ufff

su olayına gelince 500 ml pet şişelerden al ve sürekli dolu dursun ancak o şekilde içebiliyorsun ben işyerinde öyle yapıyorum.maden suyu , çay bitki çayı onlardan da işebilirsin sıvı yerine geçiyorya o bakımdan.

01/18/2012 09:42:00

Eski bakıcım hala haftada 2 geliyor . Dün nerden bulmus bilmiyorum yaprak sarması yapmıs koymuş . Tabiki dayanamadım . Bol yogurla 7-8 tane lüplettim .

Yine ve yine 75.8 im . Resmen bu kiloda takıldım ben , virgülüne kadar .
Bari ctesi kuzunun dgünü hediyesi olarak 75 i görsem

01/18/2012 09:53:00

hanımlar,

Bu kadar çok kaçamak yaparak kendinize zarar veriyorsunuz.

ilk büyük kaçamağımı az sonra mercimek çorbası içerek yapacağım, hastayım ofiste başka birşey bulmam mümkün değil.

Dün evdeyken 39 derece ateşle yatarken dukan çorbası yapıp içtim. Oysa evde tarhana, çiğ börek vardı.

58,8 kg' yim bugün itibari ile. 55 olana kadar da seyirdeyim.

no pain no gain ladies. yapmayın böyle

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...