Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

01/18/2012 09:57:00

özgecim harikasın yine. direnci kırıldı vücudunun. sağlıkla eriş istediğin kiloya inşallah ;) ve geçmiş olsun tekrar...

hayat, biraz daha sabır arkadaşım. sarmalar olmasa gidecek gibi görünüyor.

01/18/2012 10:04:00

Özgecim geçmiş olsun ve tebrikler... Ben de ucundan da olsa 67 leri gördüm, 67,9 ;)

01/18/2012 10:25:00

-300 le 69.2. Halsizliğimin de bir çaresini bulsam keşke.

01/18/2012 10:31:00

Birgül hoşgeldin!

Elvancım 1,5 lt pet şişeyi ortalığa koy, gün içinde gelip gittikçe iç hesabını bil;) fazlasını da içersen sevin...

İlknur ben Centrum alıyorum

01/18/2012 10:34:00

Evet resmen başlamış bulunmaktadım:) 

Sabah kahvaltısında sütlü omlet ve ıhlamur,
Öğlen köfte+ roka,taze nane,sarımsak ve yoğurtlu bi salata yicem inşallah.
Akşam da arkadaşlarla toplanıcaz.Kızlardan da dukanda olanlar var.Haşlanmış tavuk didip,roka,soğan,sarımsak accıkta limonla doyurucu bi salata yapıp götürmeyi planlıyorum.

Çok fena gazdayım,ilk gün herkese mi böyle olmuştu:)

01/18/2012 10:47:00

Ah ah Elvan ben bu ayı kayıp sayıyorum , o kadar cok yaramazlıgım var ki , iradeli olsam yarım beden daha incelmiştim kesin . Neyse artık , yaza kadar hallolacak bu iş..

01/18/2012 11:30:00

Arkadaşlar bilmişlik olarak algılamazsanız bu kaçamaklarla ilgili söyleyeceklerim var. Dukanın da kitapta bahsettiği gibi yaptıgınız kaçamak kocaman bir balona iğne batırmak gibi sonuçta siz vucudunuzu bu diyetin sistemine proglamlamaya çalışıyorsunun ama ekstradan verdiğiniz bir yiyecek metabolizmanızın şaşmasına neden oluyor. ve daha uzun süre sabretmeniz gereyior canınız yasak şeyi yemek istediğinde her yuttuğunuz lokmanın sizi hedefinizden günbegün uzaklaştıracağını düşünün sonuçta bu diyeti yapıp istediğiniz kiloya ulaşırsanız sonra istediğiniz gibi besleneceksiniz(tabi kontrollu olmak şartıyla) ben koruma dönemi olarak herşeyi yiyorum sonuçta sizde o tatlılar sarmalardan belli bir dönem uzak kalacaksınız istediğiniz bedene ulaşmak gerçekten buna değer.. iş kafada bitiyor bence hiçbir yiyecek beyninize hükmedemez bu kadar kilolar vermişseniz devamında da kaçamak yapmadan hedefe ilerleyebilirsiniz...
umarım etkili olmuştur :)) hepimize kolay gelsin yeni başlayanları da tebrik ederim bu diyete inanarak başlamak eb büyük motivasyon nedeni...

01/18/2012 11:41:00

Heroina merak ettim şu (bu arada akşam face den muffin yaptım;), bunu atıştırarak günlük yulaf kepeği miktarını biraz aşmış oluyoruz ama sonuçta akşam yemeğini de deli gibi aç yememiş oluyoruz. Tolere edilebilir diye düşündüm, haksız mıyım?
Her kahvaltın da dukan ekmeği tükettin mi? Yulaf kepeğini ne şekillerde tükettin?

01/18/2012 11:43:00

Tandemmom hayırlı olsun, o gazın hep devam etsin, kendi adıma yazayım yavaş yavaş da olsa kiloda eksilmek gaza gelmeme neden oluyor.... ki ben ilk günler verememiştim, atak dönemim kötü geçmişti, gene de vermem gereken 1,1 kg yi verdim, 4 gün atak yaptım -1,2 verebildim sadece...

01/18/2012 11:43:00

Öğle yemeğimi yedikten sonra çok tuhaf bi tokluk hissi yaşıyorum kızlar.Su içiyorum içiyorum ağzımın kuruluğu gitmiyor.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...