Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

01/18/2012 11:46:00

Dukan amca çok akıllı adam bence.Belirli süreler belirleyip hedef göstermesi insanı çok motive ediyor.Arkadaşların da dediği gibi motivasyonda bitiyor herşey.İnşallah düşmez:)

01/18/2012 11:46:00

benim kahvaltım biraz daha farklıydı yumurta bir süre sonra midemi bulandırdığı için sadece peynir yiyordum ve çay içiyordum kahvaltıda hemen 1 saat sonrası kahveyle kurabiye yyada kek... miktarı günlük tüketeceğim kadar ayarlıyordum çok fazla geçmiyorsa önemli değil ama geciyorsa takviye bugday kepeği kullanabilirsin keklere

01/18/2012 11:48:00

Ben de her sabah yumurta yiyemiyorum, peynir yiyiorum ama dediğini deneyeceğim, düzenli dukan ekmeği yemeyeyim her sabah...Çok teşekkürler Hero;) sabırla yazdığın için...
Bir de fincan keki mikrogalgada tarif etmiş, normal fırında denedin mi? 1 kaşık nişasta koymuş, tolere gıda gerçi...

limonlu kurabiyeyi yazdım ;)

01/18/2012 11:49:00

heroinacığım aynneeen. yumurtayı içim almıyor artık. sadece peynir benimde kahvaltım.

01/18/2012 11:50:00

Özgecim sen hiç dukan ekmeği tüketiyor musun?

01/18/2012 11:52:00

hayır hiç yapmadım

01/18/2012 11:52:00

ne demek ben de hala bütün grubu takip ediyorum bu atmosferden kopmamak için :))
migrodalga kekini fırında denemedim ama fırın tepsisinin içine su koyup yapanlar varmış.. nişasta izinli ama ben haftada maksimum 2 kez yedim onu duraklama olmasın diye...
limonlu kurabiye favorimdi içine limon aromalarından koyunca süper oluyor tatlı krizleri için oradaki limonlu dondurma tariflerini de kullandım ben tabi yaz olunca sorun olmadı bilmiyorum bu mevsimde insanın canı dondurma çeker mi :))

01/18/2012 11:54:00

Peki yulaf ezmesini nasıl tüketmeyi tercih ediyorsun, çünkü dünden beri beni kurcalıyor bu konu... kitaptaki galeteyi mi pişiriyorsun?

01/18/2012 11:55:00

Limon aromam kalmamış, acıbadem vardı deneyemedim ama deneyeceğim;)

01/18/2012 11:55:00

Ya yumurta hala yiyemiyorum seyirden kalma bir durum oldu gördükçe içim kalkıyor... bir de bende kolestrol riski var (aileden genetik) diyete ilk başladıgımda değerlerim yüksekti o yüzden yumurta tuketmemeye kırmızı eti de az tuketmeye calıstım ama şimdi değerlerim gayet iyi :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...