Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

01/23/2012 07:33:00

bana pek günaymadı birgül +1100 :(

neyse bugün gider galiba.bozmayayım moralimi değilmi

01/23/2012 07:34:00

herkese günaydın, mutlu ve bol kilo giden bir hafta olsun ;)

bugün ben -400'le geldim :) dünkü kaçamağımdan sonra 62'leri tekrar görürüm diye düşünüyordum. akşam 4 kaşık şehriye pilavı, 1 avuç antep fıstığı ve bol zeytinyağlı salata yedim. pişman değilim :)

26.11 : 70,5
23.01 : 61,5

01/23/2012 07:42:00

bozma fatma bugünden tezi yok kendimize çeki düzen veriyoruz yazık günah onca emeğimize

01/23/2012 07:45:00

elifin annesi gazan mübarek olsun.başarırsın korkma.işyerinde bu diyeti uygulamak daha kolay bence.evde olduğun zaman sürekli bişeyler yeme ihtiyacı duyuyorsun.ben sabah kahvaltımı hazırlıyor işe götürüyorum öğlen yemeğimide.sen de öyle yap istersen.kolay gelsin

01/23/2012 07:47:00

bige bozmuyorum kararlıyım azimliyim.yaza manken gibi olacağım/olacağız inş.

01/23/2012 07:47:00

fatma bana atak süresince iş yerinde pıratik öğle  yemeği tarifleri lazım hep bugün ne yesemi düşüünmek istemem yaa

01/23/2012 07:52:00

canım ya bu konuda sana nasıl yardımcı olabilirim.ben aşırı derecede tavuk sevdiğim için sürekli tavuk yedim.anlatayım atak evremi sana.
-sabah kahvaltısı
2 ad haşlanmış yumurta beyazı /bazende sarısıyla birlikte
light beyaz peynir
1 dilim dukan ekmek
çay (tatlandırıcı ile)

-öğlen
tavuk haşlama / yağsız kızartma
bol yoğurt
lihgt cola

-akşam
yine tavuk
yoğurt
light cola

ben atağı 10 gün yaptım ve bunları yedim.ha şunuda hatırlatayım.wc problemin oluyor onuda 2 kütü form kayısı çayı aldım öğlene doğru ve akşam yatmadan önce leri içtim ve içiyorum hala çok iyi geliyor tavsiye ederim.

bu listeyi değiştirebilirsin mesela akşam tavuk yemeyi canın istemedi peynir yoğurt ye yumurta ye serbets gıdalar bunlar.

01/23/2012 07:59:00

57,5...ama bu demo biliyorum yine çıkarım ben 58,3 lere.

dramatik bir düşüş yaşadım. -1300 kadar...hastalıktan yıkıldım bir haftadır o nedenle pek canım bir şey istemedi. Yarım kase mercimek çorbası hariç kaçamağım da olmadı hiç.

Evde hiç yemek yapmaz oldum, kolyaın kaçıyordum o nedenle sp günleri nanay genelde. ızgara+yanında söğüş domates salatalık vs hep.

bugün aroma aldım, bir de sıvı tatlandırıcı alırsam şu limonlu kurabiyeyi deneyeyim diyorum

buraya uzuun bir iç döküş yazasım var ama du bakalım...

01/23/2012 08:00:00

uleeeeeeeen şaka maka bir dukan diyetini sonlandırırken diye başlayan bir yazı yazmak üzeresin özgem :)))

01/23/2012 08:03:00

dukan diyeti bitmez ki bigem...hayat boyu böyle bundan sonra :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...